جنایت جدید اسرائیل در غزه / بمباران دو خانه در دیر البلح + تعداد شهدا

کدخبر: ۶۳۳۵۴۱
اقتصادنیوز: در پی هدف قرار دادن مناطق غیرنظامی در دیرالبلح در مرکز غزه توسط رژیم صهیونیستی ۵ نفر به شهید و ده‌ها فلسطینی هم مفقود شده‌اند.
جنایت جدید اسرائیل در غزه / بمباران دو خانه در دیر البلح + تعداد شهدا

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه دو منزل مسکونی را در شهر دیر البلح در مرکز نوار غزه بمباران کردند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که در این جنایت ۵ نفر به شهادت رسیده و شماری هم مفقود شده و زیر آوار هستند.

در ادامه نسل کشی اسرائیل در نوار غزه، وزارت بهداشت فلسطین با صدور بیانیه‌ای از افزایش شمار شهدای نوار غزه به بیش از ۳۰ هزار و ۹۶۰ نفر خبر داد.

شمار مجروحان نیز به ۷۲ هزار و ۵۲۴ نفر رسیده است.

خبر مرتبط
پایگاه نظامیان اسرائیل زیر حملات موشکی جدید حزب‌الله

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان در ادامه حملات خود به مواضع رژیم صهیونیستی، امروز (شنبه) پایگاه نظامیان اسرائیل را در اراضی اشغالی «شبعا» و نیز منطقه «مرگلیوت» مورد حمله موشکی قرار داد.

بنابراین گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت اخیر مرتکب ۱۰ قتل عام دیگر علیه اهالی غزه شد که طی آن ۸۲ نفر شهید و ۱۷۲ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

بنابر اعلام وزرات بهداشت فلسطین ۷۲ درصد از قربانیان جنگ وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه غزه زنان و کودک هستند که شمار آنها به ۲۲ هزار و ۳۲۰ نفر می‌رسد.

همچنین بیش از هفت هزار فلسطینی در شرایط کنونی زیر آوار ویرانی‌ها و جزو مفقودین محسوب می‌شوند که نیروهای امدادی به دلیل کمبود امکانات شرایط دسترسی به آنها را ندارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید