زمان پیش فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس‌های برون شهری + جزئیات

کدخبر: ۶۳۳۵۵۲
اقتصادنیوز: پیش فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس‌های برون شهری از فردا ۲۰ اسفند ماه آغاز می‌شود.
زمان پیش فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس‌های برون شهری + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگارن جوان، طی چند روز گذشته سازمان راهداری اعلام کرد از فردا  ۲۰ اسفند ماه  پیش فروش بلیت های نوروزی اتوبوس های برون شهری آغاز می شود .

داریوش باقر جوان مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافری سازمان راهداری گفت: از ۲۰ اسفند ماه پیش فروش بلیت‌های اتوبوس برون شهری آغاز شده است.

خبر مرتبط
گوشت قرمز در ماه رمضان گران می‌شود؟

اقتصادنیوز: با توجه به فراوانی عرضه و کاهش قدرت خرید خانوار پیش بینی می‌شود که قیمت گوشت قرمز در ماه رمضان نوسانی نداشته باشد.

به گفته وی ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس، ۱۹هزار دستگاه مینی بوس و ۳۰ هزار دستگاه سواری کرایه در ایام نوروز در محورهای مختلف درون استانی و برون استانی، مسافران را جابه جا می کنند.

وی با بیان اینکه نظارت و پیگیری مستمر بر فروش بلیت های نوروزی و رسیدگی به شکایات مسافران از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و ادارات استان ها انجام می شود، ادامه‌ داد: سامانه جامع اطلاع رسانی، تلفن گویا و وب سایت ۱۴۱ همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱، پل های ارتباطی این سازمان با کاربران بوده و می توانند شکایات و نظرهای خود را ثبت کنند.

بر اساس این گزارش پیش از این رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرده بود که قیمت  بلیت های نوروزی اتوبوس های برون شهری تغییری نکرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید