ادامه اعتراض خانواده اسرای اسرائیلی/ خانواده‌ها خواستار توافق با حماس شدند

کدخبر: ۶۳۳۸۰۶
اقتصادنیوز: خانواده‌های اسرای اسرائیلی یکشنبه شب بار دیگر مقابل وزارت جنگ این رژیم تجمع کرده و خواستار آزادی اسرا در غزه شدند.
ادامه اعتراض خانواده اسرای اسرائیلی/ خانواده‌ها خواستار توافق با حماس شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ده‌ها نفر از خانواده‌های اسرای صهیونیستی بار دیگر مقابل وزارت جنگ این رژیم در تل آویو تجمع کرده و خواستار دستیابی به توافقی با حماس برای آزادی اسرا شدند.

خانواده‌های اسرای صهیونیستی تقریبا همه روز در تل آویو تجمع کرده و خواستار توافق با حماس برای آزادی اسرای خود هستند.

خبر مرتبط
امتناع همسر نتانیاهو از گفت‌وگو با خانواده‌های اسرای صهیونیست

اقتصادنیوز: «ساره نتانیاهو» همسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از دیدار و گفت‌وگو با خانواده‌های اسرای صهیونیست خودداری کرد.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵

روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی برقرار شد.

خبر مرتبط
حماس نتانیاهو را تهدید کرد/ تعلل در توقف جنگ بازی با جان اسرای اسرائیلی است

اقتصادنیوز: سخنگوی گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی حماس جمعه شب گفت که کابینه نخست وزیر اسرائیل بدنبال بازگرداندن اسیران صهیونیست از نوار غزه در تابوت است.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای تلافی حملات «طوفان الاقصی»، جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید