ارسال سلاح به اسرائیل برای دانمارک دردسرساز شد

کدخبر: ۶۳۴۳۳۴
اقتصادنیوز: یک گروه از سازمان‌های غیر دولتی اعلام کردند که از دولت دانمارک به علت صدور سلاح به اسرائیل شکایت خواهند کرد .
ارسال سلاح به اسرائیل برای دانمارک دردسرساز شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سازمان‌های «عفو بین‌الملل دانمارک»، «آکسفام دانمارک»، «اکشن اید دانمارک» و سازمان حقوق بشر فلسطینی «الحق» در بیانیه مشترکی تاکید کردند که این شکایت را علیه وزارت خارجه و پلیس ملی دانمارک که فروش تسلیحات و تجهیزات نظامی را تایید می‌نمایند، تنظیم خواهند کرد. 

شرکت حقوقی «کنترا ادووکاتر» که نماینده این سازمان‌های غیر دولتی است، گفت که این شکایت را نزد دادگاه منطقه‌ای کپنهاگ در عرض سه هفته آینده تنظیم می‌کند.

خبر مرتبط
اعتراف رئیس سازمان سیا به کارشکنی اسرائیل در کمک رسانی به غزه

اقتصادنیوز: رییس سیا گفت: تل آویو باید در راستای اطمینان از کمک رسانی به غزه اقدامات بیشتری صورت دهد.

تیم وایت مدیر کل این تیم حقوقی بیان کرد: برای 5 ماه است که ما درباره نسل کشی بالقوه در غزه صحبت می‌کنیم اما هیچ اقدامی از سوی سیاستمداران شاهد نبودیم.

رژیم صهیونیستی نسل کشی در غزه را رد می‌کند در حالیکه تنها با گذشت 158 روز از کشتار خود علیه فلسطینی‌ها، بیش از 31 هزار نفر از آنها را به شهادت رسانده است.

خبر مرتبط
ضربه سنگین حزب‌الله به اسرائیل/ به 5 پایگاه نظامی حمله موشکی شد

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان امروز (سه شنبه) پنج پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین مورد حمله موشکی قرار داد.

نکته حائز اهمیت این است که در میان شهدا نزدیک به 70 درصد زنان و کودکان فلسطینی هستند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید