تشدید حملات هوایی و توپخانه ای اسرائیل به غزه

کدخبر: ۶۳۴۴۴۵
اقتصادنیوز : حملات وحشیانه هوایی اسرائیل به مناطقی از غزه، به شهادت و زخمی شدن شماری دیگر از ساکنان این باریکه منجر شد.
تشدید حملات هوایی و توپخانه ای اسرائیل  به غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه امروز نیز تداوم یافت. منابع فلسطینی از شهادت هفت فلسطینی بر اثر حمله رژیم صهیونیستی به منزلی در شهر غزه خبر دادند.

همچنین جنگنده های رژیم صهیونیستی یک منزل را در منطقه «الزیتون» در شهر غزه بمباران کردند که بر اثر آن شماری شهید و برخی دیگر زخمی شدند. جنگنده های رژیم صهیونیستی مناطق شمالی و غربی خان یونس در جنوب غزه را نیز به شدت بمباران کردند.

خبر مرتبط
نتانیاهو کارشکنی کرد / مسئول پرونده اسرا در ارتش اسرائیل استعفا داد

اقتصادنیوز : رسانه‌های عبری‌زبان از استعفای نماینده ارتش اسرائیل در تیم مذاکره کننده این رژیم در پرونده اسرا خبر دادند.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز مناطق شمالی استان مرکزی غزه را گلوله باران کرد. همچنین توپخانه رژیم صهیونیستی به شدت حومه شهرک «حمد» در شمال غربی خان یونس و مناطق شرقی خان یونس در جنوب غزه را نیز به زیر آتش گرفت.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین در غزه از شهادت دو نفر و زخمی شدن چهار کودک بر اثر حمله اشغالگران به منزلی در منطقه الدریج در شمال شهر غزه خبر داد.به گزارش خبرنگار المیادین هفت نفر نیز بر اثر بمباران منزلی در منطقه الزیتون در شهر غزه به شهادت رسیدند.

بر اساس این گزارش، همچنین بمباران منزلی در خیابان «الصحابه» در شهر غزه از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی، شماری زخمی برجای گذاشت.

از سوی دیگر درگیری های سنگینی میان رزمندگان مقاومت فلسطین و نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال شهر خان یونس در جنوب غزه جریان دارد.

همزمان با آن هلال احمر فلسطین از شهادت ۲۵ نفر دیگر از ساکنان غزه بر اثر گرسنگی خبر داد که ۲۱ نفر از آنها کودکان هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید