حمله اسرائیل به شهر صور در جنوب لبنان/شهادت یکی از فرماندهان القسام

کدخبر: ۶۳۴۵۲۳
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل یک خودرو و یک موتورسیکلت را در شهر صور در جنوب لبنان هدف قرار داد.
حمله اسرائیل به شهر صور در جنوب لبنان/شهادت یکی از فرماندهان القسام

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از العالم، منابع خبری از حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت در جنوب لبنان خبر دادند.

در همین زمینه المیادین از شلیک راکت از سوی پهپاد رژیم صهیونیستی به یک خودرو در ورودی اردوگاه «الرشیدیه» در جنوب شهر صور واقع در جنوب لبنان خبر داد.

منابع خبری اعلام کردند که در این حملات چند نفر شهید و مجروح شدند.

همچنین الجزیره به نقل از یک منبع امنیتی لبنانی گزارش داد، در این حمله یک شخصیت فلسطینی از اردوگاه الرشیدیه هدف قرار گرفته شد.

شهادت یکی از فرماندهان قسام در جنوب لبنان

در همین حال، شبکه ماهواره‌ای الاقصی اعلام کرد هادی مصطفی از فرماندهان گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس در لبنان در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به خودرویش در نزدیکی تقاطع الحوش در جاده صور به الناقوره در جنوب این کشور به شهادت رسیده است.

حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان/ یکی از فرماندهان قسام به شهادت رسید

از سوی دیگر مقاومت اسلامی لبنان شب گذشته پادگان برانیت ارتش رژیم صهیونیستی را با موشک هدف قرار داد.

حزب الله لبنان اعلام کرد: مواضع نظامیان صهیونیست در مزارع شبعا و کفرشوبا در مرز با فلسطین اشغالی نیز هدف حمله موشکی قرار گرفته است.

حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی به باریکه غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، در حمایت مردم و مقاومت فلسطین،‌ مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده و اعلام کرده است که این حملات تا توقف جنایتگری رژیم صهیونیستی در غزه ادامه خواهد یافت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید