دیدار سفیر جدید ایران در فرانسه با امیرعبداللهیان

کدخبر: ۶۳۴۶۰۳
اقتصادنیوز: سفیر جدید ایران در فرانسه در آستانه عزیمت به محل ماموریت با وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت حوزه ماموریت و روابط فی مابین در عرصه های مختلف ارائه کرد.
دیدار سفیر جدید ایران در فرانسه با امیرعبداللهیان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر، محمد امین نژاد سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در فرانسه در آستانه عزیمت به محل ماموریت، با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت حوزه ماموریت و روابط فی مابین در عرصه های مختلف و همچنین برنامه های پیش رو برای تنظیم و توسعه مناسبات و همکاری ها را ارائه کرد.

امیرعبداللهیان نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت توسعه و تحکیم روابط و مناسبات جمهوری اسلامی ایران با کشورها و مناطق مختلف جهان بر اساس راهبرد کشورمان و برنامه های دولت سیزدهم، بر لزوم بهره گیری از فرصت ها و ظرفیت های موجود در دو کشور ایران و فرانسه برای توسعه روابط در ابعاد مختلف سیاسی و اقتصادی تاکید کرد و برای سفیر جدید کشورمان در ماموریت پیش رو آرزوی موفقیت نمود.

امین نژاد پیش از این در سمت‌های سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشورهای نیجر، ساحل عاج و زیمبابوه، سرپرست سفارت کشورمان در آلبانی، معاون سفارت کشورمان در بلژیک و نهادهای اروپایی، سرپرست اداره دوم غرب اروپا و معاون مدیرکل و رئیس اداره آفریقا خدمت کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید