تداوم رجزخوانی گالانت؛ جنگ در رفح آغاز می‌شود/ هیچ کجا برای حماس امن نیست!

کدخبر: ۶۳۴۶۱۱
اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل ادعا کرد: جنگ در شهر رفح آغاز می‌شود و هیچ جای خاورمیانه برای حماس امن نخواهد بود.
تداوم رجزخوانی گالانت؛ جنگ در رفح آغاز می‌شود/ هیچ کجا برای حماس امن نیست!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه در بازدید از مناطق غربی نوار غزه بار دیگر به رجز خوانی خود ادامه داد و مدعی شد: کسانی که فکر می‌کنند پیشروی ما در غزه کند است، به زودی ما را در همه جای نوار غزه می‌بینند.

به گزارش الجزیره، گالانت در ادامه اظهارات خود، مدعی شد: مقاومت فلسطین و کسانی که در حماسه هفتم اکتبر شرکت داشتند نه در غزه و نه در هیچ جای خاورمیانه امنیت نخواهند داشت و همگی آنها محاکمه یا کشته خواهند شد.

وی با اشاره به حمله زمینی احتمالی رژیم صهیونیستی به شهر رفح واقع در جنوب غزه گفت: جنگ در محور رفح هم به زودی آغاز می‌شود و دیگر هیچ جا برای نیروهای حماس امن نیست.

خبر مرتبط
تاکید نتانیاهو بر ضرورت حمله زمینی به رفح

اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل مروز (چهارشنبه) بار دیگر با بی‌توجهی به تمامی قوانین و درخواست‌های نهادهای بین‌المللی، بر ضرورت حمله زمینی به شهر رفح در مرکز نوار غزه تاکید کرد.پیشتر ارتش رژیم صهیونیستی در حالی طرح حمله زمینی به رفح را تصویب کرد که آوارگان فلسطینی که از جنگ در شمال نوار غزه گریخته‌اند به منطقه رفح پناه برده‌اند و جامعه جهانی برای عدم انجام این حمله زمینی، تل‌آویو را تحت فشار قرار داده است.

رژیم صهیونیستی برای صد و پنجاه و نهمین روز متوالی بدون تغییر رویکرد به جنگ خود در نوار غزه ادامه می‌دهد و با بمباران محله‌های مسکونی و تخریب زیرساخت‌ها، با محاصره شدید بیش از ۲ میلیون فلسطینی و ممانعت از عبور حتی تجهیزات پزشکی و غذای کودکان به نوار غزه موجب بحران انسانی شده‌ است.

خبر مرتبط
وقفه بشردوستانه در غزه اجرا می‌شود؟/پیش‌بینی آمریکا درباره حمله زمینی اسرائیل به رفح

اقتصادنیوز: 2 مقام آمریکایی به شبکه خبری سی‌ان‌ان گفتند دولت این کشور انتظار ندارد رژیم صهیونیستی در آینده نزدیک عملیات زمینی غزه را به شهر مرزی رفح بکشاند.وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که تعداد شهدای جنگ رژیم صهیونیستی در نوار غزه به ۳۱ هزار و ۲۷۲ شهید و ۷۳ هزار و ۲۴۴ مجروح رسیده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی