پیام مهم حسین امیرعبداللهیان به رهبران گروه‌های مقاومت

کدخبر: ۶۳۴۸۱۵
اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به رهبران گروه های مقاومت، لبنان و فلسطین تبریک گفت.
پیام مهم حسین امیرعبداللهیان به رهبران گروه‌های مقاومت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در پیام‌هایی خطاب به رهبران گروه‌های مقاومت و ملت‌های مقاوم و صبور لبنان و فلسطین، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

متن پیام وزیر امور خارجه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سیدحسن نصرالله

دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان

جناب آقای اسماعیل هنیه

رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین- حماس

جناب آقای زیاد نخاله

دبیرکل محترم جنبش جهاد اسلامی فلسطین

خبر مرتبط
رایزنی السیسی و بشار اسد همزمان با آغاز ماه رمضان

اقتصادنیوز: عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر به مناسبت ماه مبارک رمضان چندین تماس تلفنی داشت که اولین تماس با بشار اسد رئیس جمهور سوریه بود.

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و ماه میهمانی خداوند سبحان را به جنابعالی و همه نیروهای مقاومت و مجاهدان در برابر رژیم منفور و جنایتکار صهیونیستی و نیز به جمیع خانواده‌های معزز شهدا و مجروحان جنگ جاری و همچنین به ملت‌های مقاوم و صبور لبنان و فلسطین تبریک و تهنیت می‌گویم.

مسلمانان جهان در شرایطی به استقبال این ماه عزیز رفته‌اند که رژیم اشغالگر قدس همچنان به جنایات ضدبشری و نسل‌کُشی علیه ملت مظلوم فلسطین به ویژه زنان و کودکان مظلوم این سرزمین مقدس ادامه می‌دهد و اقدام مؤثر و بازدارنده از سوی نهادهای مسؤول بین‌المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد برای متوقف ساختن نسل‌کُشی رژیم اسرائیل صورت نگرفته است.

از سوی دیگر در برابر حجم گسترده جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و بی‌عملی مدعیان دروغین حقوق بشر، شاهد مقاومت قهرمانانه، غرورآفرین و تاریخی نیروهای مقاومت و ملت غیور فلسطین در مقابل رژیم تا بُن دندان مسلح و مورد حمایت همه جانبه دولت آمریکا هستیم و در پرتو این مجاهدت‌ها و پایداری عزتمندانه و شرافتمندانه، دشمن صهیونیستی به هیچیک از اهداف اعلام شده خود دست نیافته و آثار شکست تاریخی این رژیم پدیدار گشته است.

با ایمانی قلبی و مؤمنانه به تحقق حتمی وعده نصرت الهی، در این ایام و شب‌های با فضیلت و نورانی، یاد و خاطره همه شهدای مقاومت را گرامی داشته و نصرت نهایی ملت فلسطین و آزادی قدس شریف را از خداوند سبحان مسألت می‌کنم.

حسین امیرعبداللهیان

وزیر امور خارجه

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید