درگیری نیروهای مقاومت و نظامیان اسرائیل در کرانه باختری

کدخبر: ۶۳۴۸۵۳
اقتصادنیوز : نظامیان ارتش اسرائیل پس از یورش به منطقه‌های مختلف کرانه باختری با مقابله مبارزان مقاومت فلسطین در کرانه باختری مواجه شدند.
 درگیری نیروهای مقاومت و نظامیان اسرائیل در کرانه باختری

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،  منطقه‌های مختلف کرانه باختری طی بامداد و صبح امروز شاهد یورش نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی و مقابله مبارزان مقاومت فلسطین بود.

 

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز به اردوگاه «الفارعه» در طوباس واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند و با مقابله مبارزان مقاومت فلسطین روبرو شدند.

بر اساس گزارش‌های رسیده درگیری میان مبارزان مقاومت فلسطین و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه الفارعه همچنان ادامه دارد.

بامداد امروز نیز شهر «یطا» در جنوب الخلیل شاهد یورش نظامیان صهیونیست بود. تمرکز نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در یورش به این شهر روی مرکز آن بود.

علاوه بر این بامداد امروز نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی با استفاده از چند جنگ‌افزار به شهر طولکرم واقع در کرانه باختری یورش بردند و در میدان شویکه واقع در شمال غرب این شهر موضع گرفتند.

همچنین نظامیان صهیونیست پس از یورش به شهرک عرابه در جنوب غرب جنین، به خانه «اسامه المرداوی» اسیر فلسطینی حمله کردند و پدربزرگ این اسیر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

علاوه بر این خبرنگار الجزیره گزارش داد که شهرک‌نشینان صهیونیست نیز به منطقه «کفر نعمه» واقع در غرب رام‌الله یورش برده‌اند.

بر اساس گزارش‌های رسیده شهرک‌نشینان صهیونیست در این حمله وحشیانه به شدت به سوی خانه‌های فلسطینیان تیراندازی کرده‌اند. علاوه بر این شهرک‌نشینان صهیونیست خودروهای فلسطینیان و تأسیسات و برخی ساختمان‌های این منطقه را به آتش کشیده‌اند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید