واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اظهارات وقیحانه مقام سابق اسرائیل

کدخبر: ۶۳۵۰۸۷
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات مقام سابق امنیتی رژیم صهیونیستی درباره تجزیه ایران گفت، این آرزو را به گور خواهید برد.
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اظهارات وقیحانه مقام سابق اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «ناصر کنعانی» در پیامی که در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرد، نوشت: «مردخای کیدار» مقام سابق امنیتی رژیم صهیونیستی و عضو اندیشکده صهیونیستی سادات-بگین در اظهاراتی وقیحانه عنوان کرد که جمهوری اسلامی ایران باید تجزیه و به ۶ کشور تبدیل شود. وی، تحریک قومیت‌های مختلف ایرانی را زمینه تحقق این آرزوی شوم عنوان کرده است. این صهیونیست مفلوک در فروردین ماه سال گذشته نیز، ضمن تأیید اقدامات نظامی صهیونیست‌ها در برخی کشورهای همجوار گفته بود؛ «باید ایران را تکه تکه کنیم».

خبر مرتبط
شبح توافق تل‌آویو-ریاض/ آشتی عربستان و اسرائیل در پیچ جنگ!

اقتصادنیوز: الگوی اخیر اسراییل از آتش بس‌های متناوب و به دنبال آن تشدید تهاجمی، سوالاتی را در مورد تعهد تل‌آویو به یک روند صلح معنادار ایجاد کرده است. این چرخه‌های آرامش موقت و درگیری‌های متعاقب آن، اعتماد لازم برای هرگونه راه‌حل بلندمدت را تضعیف می‌کند.

این اظهارات به روشنی گویای سودای شوم دشمنان سفّاک نسبت به #ایران_عزیز است. هرچند این اولین بار نیست که دشمن صهیونیست، اینگونه وقیحانه منویات درونی خود را عریان می‌سازد و جدای از آنکه جمهوری اسلامی ایران بالغ بر چهار دهه از این دست سخنان شنیده و استوارتر از همیشه به حیات پرافتخار خود ادامه می‌دهد، اما لازم است بار دیگر به صهیونیست‌های رو به زوال یادآوری کرد: از جمع اقوام مختلفی که پیکره زیبای ایران اسلامی را تشکیل داده‌اند، حدود ۲۵۰ هزار نفر جان خود را در طول تقریبی ۴۵ سال گذشته تقدیم کردند تا این سرزمین، یکپارچه، قوی و مقتدر باقی بماند و وجبی از خاک آن کم نگردد.

خبر مرتبط
حزب‌الله لبنان درباره حملات به ۹ پایگاه اسرائیل بیانیه داد

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان درباره هدف قرار دادن دقیق ۹ پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی بیانیه ای منتشر کرد.

 

اظهارات

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید