هلاکت فرمانده ارشد اسرائیل در غزه/ تل آویو اعتراف کرد

کدخبر: ۶۳۵۵۴۹
اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی هلاکت یک افسر این رژیم در روز هفتم اکتبر ۲۰۲۳ را تایید و اعلام کرد جسد او همچنان در نوار غزه و در دست حماس است.
هلاکت فرمانده ارشد اسرائیل در غزه/ تل آویو اعتراف کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ارتش رژیم اشغالگر قدس روز یکشبنه اعلام کرد «دانیل پرتز» افسری با درجه سروان و فرمانده نظامی بود که قبل از کشته‌شدن «در حمله غافلگیرانه صبح روز هفتم اکتبر» در شهرک صهیونیست‌نشین«ناحل عوز» تانک می‌راند.

المیادین نوشت، در حالی که مقاومت، مقابله با نظامیان اسرائیلی که به غزه نفوذ کرده‌اند را ادامه می‌دهند، تلفات و خسارت‌های سنگینی به تجهیزات صهیونیست‌ها وارد شده است.

ارتش صهیونیستی تا این لحظه به هلاکت ۵۹۲ نفر در صفوف نظامیان خود از هفتم اکتبر گذشته اذعان کرده است.

خبر مرتبط
جنایت تازه اسرائیل در غزه/ حمله نظامیان به 2 مدرسه نزدیک بیمارستان شفا

اقتصادنیوز: نظامیان صهیونیست بعد از جنایت در بیمارستان شفای غزه به ۲ مدرسه در نزدیکی این بیمارستان حمله کردند.

ارتش صهیونیستی اخیرا نیز اعلام کرده بود یک سرگرد از نیروهای یگان کماندو در نبردهای نوار غزه کشته شده است. پیش از آن هم گردان‌های القسام گروهی ۶ نفره از نیروهای ارتش این رژیم را در شمال خان‌یونس در کمینی گرفتار کرده و از فاصلۀ صفر آن‌ها را هدف گرفته بودند.

خبر مرتبط
مقاومت اسلامی عراق بیانیه داد/ تشدید عملیات نظامی علیه اسرائیل در ماه رمضان

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز(دوشنبه) یک پایگاه هوایی متعلق به رژیم صهیونیستی را در جولان اشغالی سوریه با استفاده از پهپاد مورد حمله قرار داد.

این آمارها در حالی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود که شمار دقیق نظامیان صهیونیست کشته و زخمی‌شده به دست مبارزان مقاومت در غزه بسیار فراتر از آمار اعلامی از سوی ارتش این رژیم است و رژیم صهیونیستی در تلاش است با پنهان‌داشتن شمار دقیق تلفات خود از فشارهای محافل سیاسی صهیونیستی و شهرک‌نشینان صهیونیست بگریزد و روی شکست‌های خود سرپوش بگذارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی