کابینه نتانیاهو بحرانی شد / وزرا تهدید به کناره‌گیری کردند

کدخبر: ۶۳۵۶۹۱
اقتصادنیوز: ایتمار بن گویر و بزالل اسموتریچ از وزیران کابینه رژیم صهیونیستی تهدید کردند که در صورت آزادی اسرای فلسطینی کابینه بنیامین نتانیاهو را ترک خواهند کرد.
کابینه نتانیاهو بحرانی شد / وزرا تهدید به کناره‌گیری کردند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع خبری سه‌شنبه شب گزارش دادند، ایتمار بن گویر و بزالل اسموتریچ از وزیران کابینه رژیم صهیونیستی تهدید کردند که در صورت آزادی اسرای فلسطینی کابینه بنیامین نتانیاهو را ترک خواهند کرد.

الجزیره گزارش داد، کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی گزارش داد، کابینه ائتلافی بنیامین نتانیاهو در پی اعزام هیأت صهیونیستی به قطر برای بررسی توافق آتش بس، درحال بحرانی شدن است.

بر اساس این گزارش، اختلافاتی بین مسئول پرونده اسرا در ارتش رژیم صهیونیستی و وزیران کابینه نتانیاهو وجود دارد؛ چراکه مسئول پرونده اسرا خواستار گسترش اختیارات هیأت مذاکره کننده شده است.

خبر مرتبط
کابینه اسرائیل به هم ریخت/ تشدید اختلافات بر سر انتصابات در ارتش

اقتصادنیوز: منابع عبری از وجود کشمکش‌های داخلی جدیدی در محافل قدرت رژیم صهیونیستی بر سر انتصابات آتی در ارتش خبر دادند.

این گزارش می افزاید، ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی و بزالل اسموتریچ وزیر دارایی کابینه نتانیاهو تهدید کردند که در صورت آزادی اسرای فلسطینی که به گفته آن ها در قتل شهرک نشینان دست داشتند، کابینه را ترک خواهند کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه گزارش دادند که کابینه کوچک امنیتی رژیم صهیونیستی با اعزام یک هیأت به قطر برای انجام مذاکرات با حماس موافقت کرد.

پیشتر اعلام شده بود که هیأت اعزامی از سرزمین‌های اشغالی به قطر به ریاست «دیوید بارنیا» رئیس موساد انجام خواهد شد.

در این گزارش پیشتر آمده بود که این هیأت قصد دارد برای رایزنی درباره امضای توافق احتمالی تبادل اسرا با جنبش حماس به قطر سفر کند.

خبر مرتبط
تظاهرات گستره یهودیان حریدی برای فرار از خدمت نظامی

اقتصادنیوز: یهودیان حریدی برای فرار از خدمت نظامی در ارتش رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زدند.

موافقت با اعزام هیأت صهیونیستی به قطر درحالی است که بزالل اسموتریچ وزیر دارایی رژیم صهیونیستی از نتانیاهو خواسته بود، مانع سفر هیأت اسرائیلی به قطر شود.

پیشتر روزنامه تایمز آو رژیم اسرائیل هم نوشته بود که وزیر دارایی این رژیم از نتانیاهو خواست مذاکرات درباره تبادل اسرا را متوقف و فورا به رفح حمله کند و فشار نظامی را تا زمان «نابودی» حماس و آزادی اسرا تشدید کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی