شمار شهدای نوار غزه به 31 هزار و 819 تن نزدیک شد

کدخبر: ۶۳۵۷۶۵
اقتصادنیوز: با شهادت تعداد دیگری از شهروندان فلسطینی در نوار غزه توسط ارتش رژیم اشغالگر شمار شهدای نوار غزه از هفتم اکتبر 2023 تا کنون به 31 هزار و 819 شهید رسید.
شمار شهدای نوار غزه به 31 هزار و 819 تن نزدیک شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، رژیم اشغالگر طی 24 ساعت گذشته 9 جنایت دیگر در نوار غزه مرتکب شد که در پی آن 93 شهروند فلسطینی به شهادت رسیدند و 142 شهروند فلسطینی دیگر نیز زخمی شدند.

الجزیره گزارش داد، با شهادت تعداد دیگری از شهروندان فلسطینی در نوار غزه توسط ارتش رژیم اشغالگر شمار شهدای نوار غزه از هفتم اکتبر 2023 تا کنون به 31 هزار و 819 شهید رسید.

همچنین شمار زخمی های تجاوز وحشیانه اسرائیل به نوار غزه در همین مدت به 73هزار و 934 نفر رسیده است.

خبر مرتبط
نتانیاهو، گانتز را از مذاکرات تبادل اسرا کنار گذاشت

بنیامین نتانیاهو تصمیم به کنار گذاشتن بنی گانتز از مذاکرات جاری در قطر برای مبادله اسرا گرفته است.

رسانه‌های اسرائیلی: مذاکرات تبادل اسرا بین تل‌آویو و حماس در قطر رسما آغاز شد

در همین حال، رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که با ورود هیئت اسرائیلی به قطر، مذاکرات برای دستیابی به توافق برای تبادل اسرا بین تل‌آویو و حماس به طور رسمی آغاز شده است.

روزنامه یدیعوت احارونوت، در گزارشی اعلام کرد: با ورود هیئت اسرائیلی به رهبری دیوید بارنیا، رئیس موساد به دوحه، مذاکرات تبادل اسرا بین حماس و تل‌آویو رسما آغاز شد.

بارنیا امروز به تل آویو بازخواهد گشت و تیم مذاکره کننده اسرائیلی متشکل از مقامات موساد، سازمان اطلاعات نظامی (AMAN) و آژانس امنیت داخلی اسرائیل (شاباک) برای چند روز در قطر خواهند ماند.

یک مقام اسرائیلی که نامش اعلام نشده، اظهار داشت که مذاکرات آغاز شده، اما طولانی، دشوار و پیچیده خواهد بود و به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد.

شبکه 12 تلویزیون اسرائیل نیز اعلام کرد که مذاکرات در هتلی در یک مجتمع خصوصی در دوحه انجام شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی