حملات جدید حزب‌الله علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی

کدخبر: ۶۳۵۷۹۸
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد که در چند حمله پیاپی نظامیان صهیونیست و مرکزهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.
حملات جدید حزب‌الله علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حمله‌های جدید خود علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

النشره گزارش داد، اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۴:۴۰ عصر امروز سه‌شنبه نوزدهم مارس ۲۰۲۴ نظامیان دشمن صهیونیست را در موضع برکه ریشا و اطراف آن با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن‌ها را مورد اصابت قرار دادند.

خبر مرتبط
صهیونیست‌ها به جان هم افتادند / انتقاد شدید نتانیاهو از گانتس

اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل از سفر عضو کابینه جنگ به واشنگتن بنا به درخواست دولت آمریکا به‌شدت انتقاد کرد.

علاوه بر این تحرکات نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در داخل موضع «المالکیه» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی نیز هدف حمله موشکی رزمندگان حزب‌الله قرار گرفت.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۵:۳۰ عصر امروز سه‌شنبه نوزدهم مارس ۲۰۲۴ گروهی از نظامیان صهیونیست را در اطراف تله الطیحات با تسلیحات موشکی و گلوله‌های توپخانه هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن‌ها را مورد اصابت قرار دادند.

همچنین یک جنگ‌افزار لجستیک ارتش رژیم صهیونیستی، نظامیان صهیونیست داخل آن و گروهی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف آن در منطقه تله الطیحات در ساعت ۳:۳۵ عصر امروز به وقت محلی از سوی رزمندگان حزب‌الله لبنان با موشک هدایت‌شونده هدف قرار داده شد.

بر اساس اعلام حزب‌الله لبنان در این عملیات نظامیان صهیونیستِ هدف قرار داده شده، به هلاکت رسیده یا زخمی شدند.

علاوه بر این حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۶:۳۰ عصر امروز سه‌شنبه نوزدهم مارس ۲۰۲۴ گروهی از نظامیان صهیونیست را در جنوب موضع برانیت با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن‌ها را مورد اصابت قرار دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که آژیر هشدار در الجلیل غربی به صدا درآمده است.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از حمله جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به اطراف شهرک‌های «کفرکلا» و «الناقوره» در جنوب لبنان خبر داد.

شهرک‌های «میس الجبل» و «راشیا الفخار» در جنوب لبنان نیز هدف حمله‌های توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

خبرنگار الجزیره نیز از حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «رب ثلاثین» در جنوب لبنان خبر داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی