حمله دوباره لاپید به نتانیاهو/ سخنرانی او بحران را تشدید کرد

کدخبر: ۶۳۶۰۷۳
اقتصادنیوز: رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت: سخنرانی نخست‌وزیر اسرئیل مقابل جمهوری‌خواهان در کنگره آمریکا، بحران با دولت بایدن را تشدید خواهد کرد.
حمله دوباره لاپید به نتانیاهو/ سخنرانی او بحران را تشدید کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «یائیر لاپید» رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: سخنرانی بنیامین نتایاهو مقابل جمهوری‌خواهان در کنگره بحران با دولت بایدن را افزاش خواهد داد.

رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تأکید کرد که سخنرانی نتانیاهو مقابل جمهوری‌خواهان در کنگره آمریکا، مداخله آشکار در انتخابات این کشور است و بحران با دولت بایدن را تشدید خواهد کرد.

لاپید تصریح کرد: «خواسته ما امضای فوری توافق مبادله اسرا به منظور بازگرداندن اسرای اسرائیلی است.»

خبر مرتبط
لاپید به نتانیاهو تاخت/ اسرائیل جنگ در غزه را خواهد باخت

اقتصادنیوز: جنگ و جدل بین ارکان مختلف رژیم صهیونیستی در مورد تحمل شکست همچنان ادامه دارد.

نتانیاهو چند روز پس از چاک شومر، رهبر اکثریت دموکرات در سنای ایالات متحده به جمهوری‌خواهان گفت که جنگ غزه ادامه می‌یابد.

خبر مرتبط
لاپید به نتانیاهو تاخت/شکست می‌خورید

اقتصادنیوز: رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی خطاب به نتانیاهو گفت: می‌دانیم که در جنگ شکست خواهید خورد و نمی‌توانید گروگان‌ها (اسرا) را بازگردانید.

نتانیاهو یک هفته پس از آن‌که «چاک شومر» رهبر اکثریت دموکرات در سنای ایالات متحده، طی یک سخنرانی در سنا، نتانیاهو را مانعی برای دستیابی به صلح نامید و خواستار برگزاری انتخابات زودرس شد، این نشست را از طریق ویدئولینک با جمهوری‌خواهان برگزار کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید