پای عضو حزب لیکود اسرائیل در حمله تروریستی مسکو در میان است؟

کدخبر: ۶۳۶۲۴۴
اقتصادنیوز: در پی حمله تروریستی مسکو، تهدیدهای اکتبر گذشته یک عضو ارشد حزب لیکود اسرائیل بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است.
پای عضو حزب لیکود اسرائیل در حمله تروریستی مسکو در میان است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، امیر ویتمن از اعضای بلندپایه حزب حاکم لیکود رژیم صهیونیستی اکتبر گذشته در گفت وگو با شبکه راشا تودی روسیه آشکارا دولت روسیه را تهدید کرده بود.

ویتمن خطاب به مجری شبکه راشاتودی، با بیان اینکه شما از دشمنان (رژیم) اسرائیل حمایت می‌کنید، گفته بود: روسیه تاوان آن را پس از پایان جنگ در غزه خواهد پرداخت.

خبر مرتبط
فوری/ داعش مسئولیت حمله تروریستی مسکو را برعهده گرفت+ عکس

اقتصادنیوز: داعش مسئولیت حمله تروریستی در روسیه را برعهده گرفت

مجری راشاتودی در ادامه حرف ویتمن را قطع کرد و با تعجب، گفته بود: می‌گویی روسیه بهای آن را خواهد پرداخت؟!

ویتمن در پاسخ به مجری گفته بود: بله، روسیه بهای آن را خواهد پرداخت. ما در این جنگ پیروز خواهیم شد زیرا ما قوی تر هستیم اما روسیه نباید این را فراموش کند.

عضو ارشد حزب لیکود رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که ما پس از غزه، روسیه را پاسخگو خواهیم کرد.

خبر مرتبط
پای آمریکا به حادثه تروریستی مسکو باز شد/ ماجرای هشدار کاخ سفید چه بود؟

اقتصادنیوز: وزارت خارجه روسیه تاکید کرد چنانچه آمریکا اطلاعاتی درباره این حمله تروریستی در اختیار دارد بایستی آن را در اختیار مسکو قرار دهد.

به گزارش ایرنا، سازمان امنیت فدرال روسیه (اف اس بی) با تائید اینکه در پی حمله تروریستی در مجتمع کروکوس در نزدیکی مسکو تاکنون ۴۰ نفر کشته و بیش از ۱۴۰ زخمی شده اند، افزود: سرویس‌های ویژه عملیات، جستجوی عملیاتی را در مورد حادثه تروریستی در سالن کنسرت کروکوس انجام می‌دهند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید