جنایت جدید اسرائیل / تیراندازی مستقیم به فلسطینیان منتظر کمک

کدخبر: ۶۳۶۳۴۷
اقتصادنیوز: درپی تیراندازی مستقیم ارتش اشغالگر به فلسطینیان منتظر رسیدن کامیون‌های کمک رسانی در نوار غزه، دست‌کم ۷ نفر شهید شدند.
جنایت جدید اسرائیل / تیراندازی مستقیم به فلسطینیان منتظر کمک

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، طبق اعلام منابع محلی ارتش اشغالگر با گلوله‌های جنگی به سمت غیرنظامیان فلسطینی که در تقاطع الکویت در جنوب شهر غزه در صف کمک‌های غذایی بودند، شلیک کرد که در نتیجه آن دست‌کم هفت نفر جان باختند.

بنابه آمار اولیه دست‌کم هفت نفر شهید و ده‌ها نفر نیز زخمی شده‌اند.

ارتش اسرائیل در ۱۹ مارس تیم‌های محلی را که منتظر همراهی کمک‌های بشردوستانه در تقاطع الکویت بودند هدف قرار داده بود که در نتیجه آن ۲۳ فلسطینی جان خود را از دست دادند.

خبر مرتبط
حزب‌الله لبنان پایگاه جاسوسی اسرائیل را در هم کوبید

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان از هدف قراردادن پایگاه جاسوسی «الرادار» در مزارع اشغالی شبعا با سلاح مناسب در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

این در حالی است که وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در اعلام کرد رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته، هفت کشتار و جنایت دیگر را در حق فلسطینیان مرتکب شده است.

این وزارتخانه تأکید کرد در این حملات ۷۲ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۱۴ نفر هم زخمی شدند.

بدرین ترتیب، شمار کلی شهدای جنگ غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۳۲ هزار و ۱۴۲ نفر و شمار مجروحان نیز به ۷۴ هزارو ۴۱۲ نفر افزایش یافت.

منابع خبری فلسطین گزارش دادند هنوز نزدیک به ۸۰۰۰ نفر هم مفقود و زیر آوار هستند.

رویارویی مقاومت با صهیونیست‌ها در مناطق مختلف نوار غزه نیز همچنان ادامه دارد و طی روز گذشته نیز مقاومت توانست تعداد زیادی تانک و خودروی زرهی اسرائیلی را منهدم کند.

این در حالی است که مذاکرات برای آتش‌بس در غزه که در قاهره جاری است، تا این لحظه نتیجه‌ای در پی نداشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید