فوری/ حمله پهپادی کوبنده مقاومت عراق به وزارت جنگ اسراییل+ فیلم

کدخبر: ۶۳۶۴۱۰
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق بامداد یکشنبه در بیانیه‌ای با تایید حمله پهپادی به مقر ساختمان وزارت جنگ اسراییل در تل‌آویو از تشدید حملات در ماه رمضان در حمایت از اهالی غزه خبر داد.
فوری/ حمله پهپادی کوبنده مقاومت عراق به وزارت جنگ اسراییل+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای خبر داد بامداد یکشنبه مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است.

شبکه خبری المیادین بامداد یکشنبه اعلام کرد که مقاومت اسلامی عراق با اشاره به انجام این حمله در ماه مبارک رمضان، تاکید کرد که این عملیات‌ها در حمایت از مردم فلسطین استمرار خواهد داشت.

در بیانیه صادره از مقاومت اسلامی عراق آمده است: «این عملیات منحصر بفرد در این شب‌های مبارک، تأییدی است بر ادامه عملیات‌های ما در انهدام مقرهای دشمن».

خبر مرتبط
واکنش حماس به ادعای بازداشت رهبران مقاومت در بیمارستان شفا

اقتصادنیوز: جنبش حماس بامداد جمعه ادعای ارتش رژیم صهیونیستی در مورد بازداشت ده‌ها نفر از رهبران مقاومت در بیمارستان شفا در غزه را تکذیب کرد.

شبکه خبری المیادین به نقل از رسانه‌های مقاومت اسلامی عراق گزارش داد که ابوآلاء الولائی، دبیرکل کتائب سیدالشهدا عراق در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد: مقاومت اسلامی در عراق رکن اساسی محور مقاومت و مفهوم «وحدت میادین» است و برای خود دشوارترین هدف را در چارچوب تعهدات خود در قبال نسل‌کشی صهیونیست‌ها در غزه مشخص کرده است و به اذن خداوند به آن دست خواهد یافت.

خبر مرتبط
حمله شدید به نیروگاه برق تل‌آویو/ مقاومت اسلامی عراق بیانیه داد

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق بامداد پنجشنبه اعلام کرد، نیروگاه برق در تل‌آویو را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

دبیرکل کتائب سیدالشهدا افزود: «[این هدف] حمله به بنادر و تأسیسات رژیم در دریای مدیترانه، از جمله پالایشگاه‌ها، پایگاه‌ها و فرودگاه‌ها است؛ زمان به نفع مقاومت است، بلکه اکنون زمان مقاومت است

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید