اسرائیل زیر آتش توپخانه حزب‌الله/ اصابت دقیق 60 موشک به پایگاه‌های نظامی

کدخبر: ۶۳۶۴۱۴
اقتصادنیوز: رسانه جنگی حزب الله لبنان بامداد یکشنبه از شلیک بیش از ۶۰ موشک به پایگاه‌های نظامی و توپخانه‌ای صهیونیست‌ها در جولان اشغالی و اصابت دقیق آن خبر داد.
اسرائیل زیر آتش توپخانه حزب‌الله/ اصابت دقیق 60 موشک به پایگاه‌های نظامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، شبکه خبری الجزیره بامداد یکشنبه گزارش دادند که رسانه‌های رژیم صهیونیستی از هدف قرار گرفتن اهدافی در شمال فلسطین اشغالی با دست‌کم ۵۰ راکت از جنوب لبنان خبر دادند.

در همین راستا، رسانه جنگی حزب الله لبنان با تأیید حملات سنگین موشکی بامدادی خود به اهداف نظامی رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی از شلیک بیش از ۶۰ موشک به پایگاه‌های نظامی و توپخانه‌ای صهیونیست‌ها از جمله مقر «یوآف» و پایگاه «کیلع» (مقر فرماندهی پدافند هوایی و موشکی و مقر آموزشی تیپ گولانی) خبر دادند.

پیش از این رسانه‌های صهیونیستی در خبری فوری مدعی شده بودند که در پی شلیک دست‌کم ۵۰ راکت از جنوب لبنان به مقرهای نظامی این رژیم در جولان اشغالی، ۴ راکت رهگیری شده‌اند.

خبر مرتبط
شهرک راموت نفتالی هدف حملات موشکی حزب الله قرار گرفت

حزب الله لبنان نیروهای اشغالگر را در شهرک راموت نفتالی هدف قرار داد.

ساعاتی پیش نیز پایگاه خبری النشره لبنان بامداد یکشنبه گزارش داد که رژیم اسرائیل با چندین موشک منطقه «العسیره» در اطراف شهر بعلبک را هدف قرار داد.

خبر مرتبط
حزب الله چند سرباز اسرائیلی را به هلاکت رساند؟

اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب گزارش دادند: از آغاز جنگ در غزه، ۱۷ صهیونیست در حملات حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی کشته شدند.

پیش از این و ساعاتی قبل نیز، حزب الله لبنان چند مرکز نظامی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید