افزایش شمار جان باختگان حمله تروریستی مسکو/ جزئیات تازه از حادثه خونین

کدخبر: ۶۳۶۴۲۸
اقتصادنیوز: تلفات حمله تروریستی به تالار کنسرت «کروکوس» واقع در شهر «کراسنوگورسک» در حومه مسکو به ۱۳۳ کشته افزایش یافته است.
افزایش شمار جان باختگان حمله تروریستی مسکو/ جزئیات تازه از حادثه خونین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، کمیته تحقیقات روسیه با اعلام این خبر اضافه کرد: سرویس‌های خدمات اضطراری جستجوها در میان آوارهای این ساختمان را ادامه می‌دهند.

شبکه خبری راشاتودی می‌گوید بخشی از این ساختمان در اثر آتش‌سوزی ایجادشده در ان بر اثر پرتاب مواد آتش‌زا توسط عوامل تروریستی تخریب شده است.

رسانه‌های روسیه گزارش داده‌اند با توجه به حجم تخریب در این ساختمان انتظار می‌رود شمار تلفات افزایش پیدا کند. بیش از ۱۵۰ نفر هم زخمی هستند.

دست‌کم ۴ تروریست مسلح به سلاح‌های خودکار روز جمعه با حمله به این تالار یکی از بزرگترین حوادث تروریستی در تاریخ روسیه را رقم زدند. مظنونان به ارتکاب این عملیات ابتدا موفق به فرار از صحنه شدند اما ساعاتی بعدتر در منطقه «بریانسک» توسط نیروهای امنیتی روسیه دستگیر شدند. گزارش‌های اولیه نهادهای روسیه حاکی است آنها قصد داشتند به سمت اوکراین فرار کنند.

خبر مرتبط
یکشنبه سیاه در روسیه/ جنایتکاران حمله تروریستی مسکو در انتظار مجازات

اقتصادنیوز: رییس جمهوری روسیه در واکنش به حمله تروریستی خونین در شهر مسکو، با اعلام یک روز عزای عمومی، تاکید کرد که عاملان این حمله مجازات خواهند شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید