یک نظامی اسرائیل در غزه به هلاکت رسید

کدخبر: ۶۳۶۴۳۳
اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن یک نظامی دیگر خود در جریان نبرد با رزمندگان مقاومت فلسطین در غزه خبر داد.
 یک نظامی اسرائیل در غزه به هلاکت رسید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع صهیونیستی تصاویری از این نظامی که جمعی تیپ "ناحال" ارتش رژیم صهیونیستی است، منتشر کردند.

رسانه های صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش اسرائیل در اعلام آمار تلفات خود اعتراف کرده‌اند؛ اقدامی که به دلیل شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی، انجام گرفته است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارایه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

خبر مرتبط
تأکید این مسئول عراق بر بازسازی غزه

اقتصادنیوز: رئیس جریان حکمت ملی عراق تاکید کرد که سکوت در برابر جنایات اسرائیل به معنای تأیید رژیم صهیونیستی در ادامه دادن به این جنایات است.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقام‌های بیمارستان‌ها خواسته است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات منتشر نکنند.

خبر مرتبط
گره آتش‌بس غزه کور شد/ مذاکره‌کنندگان اسرائیلی بازی را به هم زدند

اقتصادنیوز: هیأت مذاکره کننده تل آویو در دوحه امشب (شنبه) دوحه را به مقصد تل آویو ترک خواهند کرد، زیرا شواهد حاکی از عدم پیشرفت مذاکرات آتش بس است.

اعترافات ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که از هفتم اکتبر تا ۲۹ اسفند، ۵۹۲ افسر و نظامی این رژیم در جریان درگیری با نیروهای مقاومت فلسطین به هلاکت رسیده اند که ۲۵۱ نفر آنها پس از حمله زمینی به غزه که از ۲۷ اکتبر گذشته آغاز شد، کشته شده اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۵ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید