پاسخ حزب‌الله به جنایت الهباریه/کریات شمونه موشک‌باران شد

کدخبر: ۶۳۶۹۲۴
منابع رسانه‌ای از کشته‌شدن یک صهیونیست در دور جدید حملات موشکی شدید حزب‌الله لبنان به شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
پاسخ حزب‌الله به جنایت الهباریه/کریات شمونه  موشک‌باران شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه گزارش داد که بیش از ۳۰ موشک از لبنان به سمت منطقه «الجلیل علیا» در شمال سرزمین‌های اشغالی پرتاب شد. طبق گزارش این شبکه، این حمله خسارات قابل توجهی به همراه داشته است. شبکه الجزیره نیز از شنیده شدن صدای آژیرهای خطر و چند انفجار در شهرک‌های شمال سرزمین‌های اشغالی و به ویژه «کریات شمونه» خبر داد.

منابع رسانه‌ای همچنین تصاویری را از این حمله موشکی و آسیب وارد شدن به چند سازه در کریات شمونه منتشر کرده‌اند. رسانه‌های صهیونیستی خبر دادند در این پاسخ حزب‌الله یک نفر کشته و ۲ نفر دیگر مجروح شده‌اند. این درحالی است که در پی حملات حزب‌الله به شمال فلسطین اشغالی در ۶ ماه گذشته، صهیونیست‌ها شهرک‌ها را ترک کرده‌اند.

حزب‌الله لبنان نیز در بیانیه‌ای در این‌باره اعلام کرد: «مجاهدین مقاومت در حمایت از ملت ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آن‌ها و همچنین در پاسخ به کشتار  شهرک الهباریه، مستعمره کریات شمونه و فرماندهی تیپ ۷۶۹ در پادگان کریات شمونه را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند».

این حمله پس از آن انجام شد که رژیم صهیونیستی ساختمان «جمعیت پزشکی اسلامی» در شهرک الهباریه در جنوب لبنان را هدف حمله هوایی قرار داد. این حمله تاکنون دست‌ٰکم هفت شهید در پی داشته است. پس از این حمله حزب‌الله لبنان صبح امروز  در بیانیه‌ای بر پاسخ حتمی به جنایت رژیم صهیونیستی در شهرک الهباریه تاکید کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید