زخمی شدن 8 اسرائیلی دیگر به دست نیروهای مقاومت در نوار غزه

کدخبر: ۶۳۷۱۱۱
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل اعلام کرد که در درگیری با نیروهای مقاومت شماری از نظامیان این رژیم زخمی شده اند.
زخمی شدن 8 اسرائیلی دیگر به دست نیروهای مقاومت در نوار غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر ، ارتش رژیم صهیونیستی به زخمی شدن شمار دیگری از نظامیان خود در درگیری ها با نیروهای مقاومت در نوار غزه اذعان کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه اعلام کرد که طی شبانه روز گذشته ۸ نظامی دیگر این رژیم در نبردهای غزه مجروح شدند.

خبر مرتبط
ادامه تهدیدات و بمباران بیمارستان شفا توسط اسرائیل/ جنایات ادامه دارد

اقتصادنیوز: دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه اعلام کرد که براساس اطلاعات به دست آمده، نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی، بیش از ۲۰۰ آواره فلسطینی پناه گرفته در بیمارستان شفا را قتل عام و بیش از یک هزار آواره دیگر را بازداشت کرده‌اند.

گردان های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی هم امروز اعلام کردند که تجمعات سربازان و خودروهای ارتش رژیم صهیونیستی را در نزدیکی بیمارستان شفا در غرب شهر غزه بمباران کرده است.

دفتر رسانه ای دولت فلسطین در غزه هم روز پنجشنبه اعلام کرد که اشغالگران صهیونیست بیش از ۲۰۰ آواره فلسطینی را در بیمارستان شفا اعدام کردند.

خبر مرتبط
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به حملات وحشیانه اسرائیل به بیمارستان شفا

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: متأسفانه ظرف چند روز گذشته در اثر جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر، ۱۸۰ تن از بیماران، کادر درمان و آوارگان فلسطینی محاصره شدند.

بنا به اعلام این دفتر، ۵ پزشک و پرسنل کارد درمان بیمارستان شفا در میان اعدام شدگان قرار داشتند.

دفتر رسانه ای دولت فلسطین در غزه اعلام کرد که اشغالگران با بمباران ساختمان بیمارستان، کادر پزشکی و آوارگانی که درون ساختمان پناه گرفته اند را وادار به خروج از ساختمان می کنند.

نظامیان صهیونیست طی روزهای گذشته حمله‌های وحشیانه خود را علیه بیمارستان‌های نوار غزه و به صورت مشخص بیمارستان‌های شفا و امل تشدید کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید