۵ رزمنده حزب‌الله لبنان شهید شدند

کدخبر: ۶۳۷۲۳۰
اقتصادنیوز:مقاومت اسلامی حزب الله لبنان از شهادت پنج رزمنده خود در راه قدس خبر داد.
 ۵ رزمنده حزب‌الله لبنان شهید شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که احمد جواد شحیمی ملقب به «ابوحسین» از مجاهدین این جنبش که متولد سال ۱۹۶۴ در منطقه مرکبا واقع در جنوب لبنان بود در راه دفاع از قدس به شهادت رسید.

 

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که مصطفی احمد مکی ملقب به «ملاک» متولد ۱۹۸۳ در منطقه تبنین در جنوب لبنان نیز در راه دفاع از قدس به شهادت رسید.

خبر مرتبط
حمله موشکی حزب الله لبنان به مواضع نظامیان اسرائیلی

مقاومت اسلامی لبنان مواضع نظامیان اسرائیل را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد.

همچنین ابراهیم انیس الزین ملقب به «عبدالجلیل» متولد سال ۱۹۸۲ در منطقه شحور واقع در جنوب لبنان نیز در راه دفاع از قدس به شهادت رسید.

حزب الله در دو بیانیه جداگانه دیگر اعلام کرد که علی محمد الحاف ملقب به «ابو حسن جاد» متولد ۱۹۸۴ از منطقه الحلوسیه واقع در جنوب لبنان و مصطفی علی ناصیف ملقب به «ابوحیدر» متولد ۱۹۹۱ در منطقه الحفیر نیز در راه دفاع از قدس به شهادت رسیدند.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین در ۱۵ مهرماه و آغاز بمباران های وحشیانه مناطق مسکونی و مراکز درمانی و آموزشی غزه توسط رژیم صهیونیستی، رزمندگان حزب‌الله لبنان نیز در راستای سرگرم‌کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت و مردم غزه، عملیات روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین اشغالی ترتیب داده و خسارت های زیادی به اشغالگران صهیونیست وارد آورده اند. آنها در عین حال در این راه بیش از یکصد شهید تقدیم کرده است.

 
 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید