حمله آتشین حزب‌الله به پایگاه زبدین در شبعا

کدخبر: ۶۳۷۲۳۵
اقتصادنیوز:حزب‌الله لبنان از حمله به پایگاهی اسرائیلی در مزارع اشغالی شبعا خبر داد.
 حمله آتشین حزب‌الله به پایگاه زبدین در شبعا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، حزب‌الله لبنان امروز جمعه با انتشار دو بیانیه جداگانه از حملات نیروهای مقاومت اسلامی لبنان علیه اهداف رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی فلسطین اشغالی خبر داد.

 

طبق این بیانیه‌ها، رزمندگان حزب‌الله لبنان پایگاه «زبدین» متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی واقع در مزارع اشغالی شبعا را دو بار هدف حملات خود قرار دادند به طوری که آژیرهای هشدار در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمدند.

خبر مرتبط
حمله موشکی حزب الله لبنان به مواضع نظامیان اسرائیلی

مقاومت اسلامی لبنان مواضع نظامیان اسرائیل را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد.

حزب‌الله در بیانیه‌های خود اعلام کرد که نیروهایش ساعت ۸ صبح امروز پایگاه زبدین در مزارع اشغالی شبعا را با موشک مستقیم هدف قرار دادند، در ادامه نیز ساعت ۹:۴۵ صبح امروز این پایگاه برای دومین بار هدف قرار دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز امروز اعلام کردند که آژیرهای هشدار در «کریات شمونه» و اطراف آن به صدا درآمدند.

این رسانه‌ها در ادامه مدعی شدند که سامانه‌های پدافند هوایی ارتش این رژیم یک شی مشکوک را که از لبنان شلیک شده بود، رهگیری کردند.

همچنین حزب‌الله لبنان امروز شهادت پنج تن از نیروهایش را اعلام کرد.

این حزب بدون اشاره به محل شهادت آنها، اعلام کرد که آنها از شهدای طریق القدس هستند.

طبق اعلام حزب‌الله اسامی شهدای اخیر عبارت هستند از «احمد جواد شحیمی» ملقب به «ابو حسین» متولد ۱۹۶۴ از ساکنان شهرک «مرکبا» در جنوب لبنان، «مصطفی احمد مکی» متولد ۱۹۸۳ از ساکنان شهرک «تبنین» در جنوب لبنان،  «ابراهیم انیس الزین» ملقب به «عبد الجلیل» متولد ۱۹۸۲ در شهرک «شحور» در جنوب لبنان، «علی محمد الحاف» ملقب به «ابو حسن جاد» متولد ۱۹۸۴ ادر شهرک «الحلوسیه» در جنوب لبنان و «مصطفی علی ناصیف» ملقب به ‌»ابوحیدر» متولد ۱۹۹۱ در شهرک «الحفیر» در منطقه بقاع که همگی در عملیات طریق القدس به شهادت رسیدند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید