اسرائیل به خودروی حافظان صلح سازمان ملل در لبنان حمله کرد

کدخبر: ۶۳۷۳۶۶
اقتصادنیوز : شبکه «المیادین» گزارش داد پهپادی اسرائیلی یک خودروی نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد (یونیفل) را در منطقه «رمیش» در جنوب لبنان مورد حمله قرار داده است.
 اسرائیل به خودروی حافظان صلح سازمان ملل در لبنان حمله کرد

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  فارس؛ المیادین، امروز (شنبه)، به نقل از خبرنگار خود در جنوب لبنان خبر داد این خودروی نیروهای سازمان ملل در حال گشت‌زنی در منطقه رمیش بوده که هدف قرار می‌گیرد.براساس این گزارش، سرنشینان این خودرو که تابعیتی نروژی و اسپانیایی داشتند، در این حمله مجروح شده‌اند.برخی منابع می‌گویند 3 افسر با تابعیت استرالیایی، شیلیایی، نروژی در این خودرو حضور داشته‌اند.المیادین همچنین اضافه کرد که یک مترجم لبنانی نیز در این خودرو حضور داشته که مجروح شده است.

خبر مرتبط
محمود عباس بر لزوم عقب نشینی کامل اسرائیل از غزه تاکید کرد

اقتصادنیوز : رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر لزوم تسریع در عقب نشینی کامل اسرائیل از غزه و توقف تمام اقدامات یکجانبه در کرانه باختری و قدس تأکید کرد.

سرنشینان خودرو برای درمان به منطقه «طیری» در جنوب لبنان منتقل شده‌اند و اطلاعات بیشتری درباره وضعیت آن‌ها در دست نیست.نیروهای حافظ صلح سازمان ملل هنوز به طور رسمی بیانیه‌ای در این خصوص منتشر نکرده‌اند.پرنده‌های اسرائیلی صبح امروز نیز مناطقی را در جنوب لبنان هدف حمله قرار داده بودند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید