اعلام شروط مقاومت فلسطین برای موفقیت مذاکرات آتش‌بس

کدخبر: ۶۳۷۳۶۸
اقتصادنیوز : مقاومت فلسطین در نوار غزه شروط خود را برای موفقیت مذاکرات دستیابی به توافق آتش‌بس و تبادل اسرا با اسرائیل اعلام کرد.
 اعلام شروط مقاومت فلسطین برای موفقیت مذاکرات آتش‌بس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی امروز بیانیه مشترکی را درباره مذاکرات غیرمستقیم با رژیم صهیونیستی صادر کردند.

در بیانیه مشترک حماس و جهاد اسلامی آمده است: موفقیت مذاکرات به توقف کامل جنگ در نوار غزه، خروج تمام نیروهای اشغالگر از آن، بازگشت آوارگان و ورود کمک‌ها به این منطقه بستگی دارد.

خبر مرتبط
ارتش اسرائیل به قتل ۲ فلسطینی و دفن آن‌ها با لودر اعتراف کرد

اقتصادنیوز : ارتش اسرائیل به قتل ۲ غیرنظامی فلسطینی در غزه که پرچم سفید در دست داشتند و دفن پیکر آن‌ها با لودر اذعان کرد.

در این بیانیه تاکید شده است: ما هرگونه پروژه یا گام سیاسی را که واقعیت جدیدی در نوار غزه ایجاد کند، رد می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، این خبر در حالی منتشر می شود که مراسم تحلیف کابینه جدید تشکیلات خودگردان قرار است روز یکشنبه برگزار شود. محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین چند روز پیش «محمد مصطفی» را مامور تشکیل کابینه جدید کرد.

برخی گمانه زنی ها حکایت از این دارد که کابینه جدید قصد مدیریت نوار غزه را دارد.

رژیم صهیونیستی برای یکصد و هفتاد و ششمین روز متوالی در حال جنگ نسل‌کشی علیه فلسطینی‌ها در نوار غزه است و با انجام حملات به مناطق مختلف، همچنان به بمباران ساکنان این منطقه که با قحطی و سوء تغذیه روبه‌رو هستند، ادامه می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید