حملات موشکی حزب الله به مواضع اسرائیل

کدخبر: ۶۳۷۳۹۱
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان امروز (شنبه) پایگاه های نظامی «خربه ماعر» و «الراهب» را در شمال سرزمین های اشغالی هدف حمله موشکی قرار داد.
حملات موشکی حزب الله به مواضع اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، حزب الله در بیانیه ای تأکید کرد که رزمندگان مقاومت در راستای حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه، ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز شنبه پایگاه نظامیان اشغالگر موسوم به «خربه ماعر» را مورد حمله موشکی قرار دادند.

خبر مرتبط
ضربه سنگین حزب الله لبنان به اسرائیل/ مقر نظامیان موشک باران شد+ فیلم

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان مقر نظامیان ارتش اسرائیل را بامداد امروز هدف حملات موشکی خود قرار داد.

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که رزمندگانش، تحرکات نظامیان اشغالگر را در پایگاه «الراهب» و اطراف آن با موشک و آتش توپخانه هدف قرار دادند که منجر به وارد آمدن خسارت قطعی به اشغالگران شد.

171024023

رزمندگان مقاومت همچنین یک ساختمان در شهرک صهیونیست نشین «ادمیت» را که نظامیان اشغالگر در آن، کمین کرده بودند با سلاح های مناسب هدف قرار دادند که بر اثر آن خسارت جانی قطعی به نظامیان صهیونیست وارد شد.

خبر مرتبط
حمله موشکی حزب الله لبنان به مواضع نظامیان اسرائیلی

مقاومت اسلامی لبنان مواضع نظامیان اسرائیل را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد.

به گزارش ایرنا ، حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی فلسطینیان توسط این رژیم در نوار غزه، مواضع نظامی صهیونیست ها در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است و تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید