حمله پهپادی حزب‌الله لبنان به مقر اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی

کدخبر: ۶۳۷۴۱۴
اقتصادنیوز: رزمندگان حزب الله لبنان، امروز (شنبه) مقر فرماندهی تیپ غربی نظامیان اشغالگر را در منطقه «یعرا» واقع در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین با پهپاد انتحاری هدف قرار دادند.
حمله پهپادی حزب‌الله لبنان به مقر اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، پهپادهای انتحاری در جریان این عملیات به اهداف تعیین شده اصابت کردند.

ساعاتی پیش نیز، حزب الله در بیانیه ای تاکید کرد که رزمندگان مقاومت در راستای حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه، ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز شنبه پایگاه نظامیان اشغالگر موسوم به «خربه ماعر» را مورد حمله موشکی قرار دادند.

خبر مرتبط
حملات موشکی حزب الله به مواضع اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان امروز (شنبه) پایگاه های نظامی «خربه ماعر» و «الراهب» را در شمال سرزمین های اشغالی هدف حمله موشکی قرار داد.

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که رزمندگان آن، تحرکات نظامیان اشغالگر را در پایگاه «الراهب» و اطراف آن با موشک و آتش توپخانه هدف قرار دادند که منجر به وارد آمدن خسارت قطعی به اشغالگران شد.

رزمندگان مقاومت همچنین یک ساختمان در شهرک صهیونیست نشین «ادمیت» را که نظامیان اشغالگر در آن، کمین کرده بودند با سلاح های مناسب هدف قرار دادند که بر اثر آن خسارت جانی قطعی به نظامیان صهیونیست وارد شد.

خبر مرتبط
ضربه سنگین حزب الله لبنان به اسرائیل/ مقر نظامیان موشک باران شد+ فیلم

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان مقر نظامیان ارتش اسرائیل را بامداد امروز هدف حملات موشکی خود قرار داد.

 حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی فلسطینیان توسط این رژیم در نوار غزه، مواضع نظامی صهیونیست ها در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است و تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید