خاطره شیرین رهبر انقلاب از رای گیری روز 12 فروردین 58

کدخبر: ۶۳۷۵۱۲
​ اقتصادنیوز:رهبر انقلاب خاطره ای از حضورشان در یکی از شهرها در روز رای گیری ۱۲ فروردین ۵۸ نقل کردند.
 خاطره شیرین رهبر انقلاب از رای گیری روز 12 فروردین 58

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در خاطره‌ای از روز رأی گیری و حضورشان در یکی از شهرها، فرمودند: من البته در آن روز [روز جمهوری اسلامی]، روز رأی‌گیری کرمان بودم از طرف امام یک مأموریتی به من محول شده بود که بروم بلوچستان و سر بزنم به شهرهای بلوچستان و مردم آن‌جا را از نزدیک دیدار بکنم و پیام امام را برای آن مردم ببرم.پیام محبت و دلسوزی را که ملاحظه می‌کنید از همان روزهای اوّل امام به فکر افتادند که با این مستضعفین دورافتاده‌ای که به کلی فراموش شده بودند، حتی در نظام گذشته ملاطفت و محبت کنند و من را که آن‌جا سابقه داشتم آشنایی نسبتاً زیادی داشتم فرستادند آن‌جا برای این کار.

خبر مرتبط
حضور چه کسی در دولت روحانی مورد استقبال رهبر انقلاب قرار گرفت؟

روحانی گفت: در دولت دوازدهم به دلایلی انتخاب رئیس سازمان برنامه و بودجه هم با رهبری هماهنگ شد. با این وجود من تمام وزرای دولت را بدون استثنا با ایشان چک کردم

کرمان رسیده بودم من در راه بلوچستان که روز رأی‌گیری بود، در فرودگاه بچه‌های حزب‌الهی و داغ کرمان آمدند، صندوق را آوردند چند تا صندوق بود، هر کدام می‌خواستند که بیاورند من تویش رأی بیاندازم. آنها هم من را می‌شناختند. یعنی سابق که کرمان رفته بودم و مردم کرمان با من آشنا بودند. من هم خیلی به مردم کرمان از قدیم علاقه داشتم مردم خیلی بامحبت و جالب بودند همیشه در چشم من.

خیلی لحظه‌ی شیرینی بود برای من، آن لحظه‌ای که این رأی را من می‌انداختم توی صندوق و می‌دیدم آن شور و هیجانی را که مردم کرمان از خودشان نشان می‌دادند در رأی دادن. بعد هم نشان داده شد که خب نود و نه درصد آرا به جمهوری اسلامی آری بود.

۶۴/۱/۱۰

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید