حمله حزب‌الله لبنان به چهار پایگاه جاسوسی اسرائیل

کدخبر: ۶۳۷۵۵۶
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان از هدف قرار دادن چهار پایگاه نظامی و جاسوسی اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی برای اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه خبر داد.
حمله حزب‌الله لبنان به چهار پایگاه جاسوسی اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حمله به چهار پایگاه نظامی و جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

در بیانیه‌های حزب الله آمده است: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت دلاور و شریف آن، مجاهدان مقاومت اسلامی ساعت ۱۵:۴۵ بعدازظهر امروز یکشنبه پایگاه «زبدین» رژیم صهیونیستی را در مزارع اشغالی شبعا هدف حمله خمپاره‌ای قرار دادند.

خبر مرتبط
حملات موشکی حزب الله به مواضع اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان امروز (شنبه) پایگاه های نظامی «خربه ماعر» و «الراهب» را در شمال سرزمین های اشغالی هدف حمله موشکی قرار داد.

مجاهدان حزب الله همچنین ساعت ۱۵:۴۵ پایگاه «رویسات العلم» را در بلندی‌های کفرشوبا با سلاح مناسب به صورت مستقیم هدف قرار دادند. تجهیزات جاسوسی رژیم اشغالگر در پایگاه «الجرداح» نیز ساعت ۱۵:۵۵ با سلاح مناسب هدف قرار گرفت و منهدم شد.

خبر مرتبط
ضربه سنگین حزب الله لبنان به اسرائیل/ مقر نظامیان موشک باران شد+ فیلم

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان مقر نظامیان ارتش اسرائیل را بامداد امروز هدف حملات موشکی خود قرار داد.

بر اساس بیانیه‌های حزب الله، مرکز تجمع نظامیان صهیونیست در اطراف پایگاه «المناره» ساعت ۱۷:۰۰ عصر امروز به صورت مستقیم هدف حمله موشکی مجاهدان حزب الله قرار گرفت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۱ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید