مقاومت عراق برای تجهیز ۱۲ هزار رزمنده مقاومت اردنی اعلام آمادگی کرد

کدخبر: ۶۳۷۷۳۷
اقتصادنیوز: مسئول امنیتی کتائب حزب الله عراق دوشنبه شب در پیامی از آمادگی مقاومت عراق برای تجهیز ۱۲ هزار رزمنده مقاومت اردن به سلاح خبر داد.
مقاومت عراق برای تجهیز ۱۲ هزار رزمنده مقاومت اردنی اعلام آمادگی کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ابوعلی العسکری در این پیام حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را محکوم کرد.

وی در بخش دیگری از پیام خود، اعلام کرد: مقاومت اسلامی عراق تجهیزات خود را برای آمادگی برادران مجاهدان مقاومت اسلامی در اردن جهت رفع نیاز ۱۲ هزار رزمنده به سلاح‌های سبک و متوسط، پرتابگرهای ضد زره، موشک‌های تاکتیکی، میلیون‌ها تیر مهمات و چندین تن مواد منفجره آماده کرده‌ است.

مسئول امنیتی کتائب حزب الله عراق در این پیام، افزود: ما آماده آغاز مقدمات هستیم و کافی است مجاهدان حماس یا جهاد اسلامی به آن توصیه کنند، ابتدا راه زمینی را که به رژیم صهیونیستی می‌رسد، قطع می‌کنیم.

رسانه‌های دولتی سوریه عصر دوشنبه از حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی از سمت منطقه جولان اشغالی به کنسولگری ایران در مجاورت سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق خبر دادند.

در همین رابطه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید