اسحاق جهانگیری: پاسخ به حمله تروریستی اسرائیل باید قاطع و با دوراندیشی باشد

کدخبر: ۶۳۷۹۱۰
اقتصادنیوز: معاون اول دولت یازدهم و دوازدهم گفت: پاسخگویی به حمله نظامیان صهیونیست به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق باید در عین دوراندیشی و قاطعیت، معطوف به ممانعت از تحقق اهداف این رژیم کودک‌کش باشد.
اسحاق جهانگیری: پاسخ به حمله تروریستی اسرائیل باید قاطع و با دوراندیشی باشد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در پیام تسلیت اسحاق جهانگیری به مناسبت شهادت دو مستشار نظامی و افسران همراه آنان در حمله موشکی نظامیان صهیونیست به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، آمده است:

«شهادت جمعی از یادگاران دفاع مقدس و نیز مستشاران نظامی کشورمان در سوریه را به خانواده این عزیزان، مردم شریف ایران و فرمانده معظم کل قوا تسلیت می گویم.

خبر مرتبط
نخست‌وزیر سوریه به سفارت ایران در دمشق رفت/ واکنش مهم سوریه به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران

اقتصادنیوز: نخست‌وزیر سوریه با حضور در سفارت ایران در دمشق حمله به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.

این رخداد که در تداوم رویکرد جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و با نقض آشکار مقررات بین‌المللی و حمله به اماکن کنسولی جمهوری اسلامی در دمشق رقم خورده است، باید به شدیدترین وجه ممکن از سوی جامعه بین‌المللی مردود شناخته و محکوم شود.

خبر مرتبط
واکنش رئیس کمیسیون امنیت ملی به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران

اقتصادنیوز: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن محکوم کردن حمله تروریستی رژیم جعلی صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران، گفت: چنین عملیات‌هایی نشانه به بن‌بست رسیدن رژیم صهیونیستی و تلاش نخست وزیر برای گسترش منطقه درگیری و طرف‌های درگیر است.

آشکار است که هدف رژیم اسرائیل از تکرار چنین جنایاتی در قلمرو فلسطین و نیز خارج از آن، گسترش دامنه جنگ و صحنه درگیری برای خارج ساختن خود از فشارهای بین‌المللی و افکار عمومی جهانیان است. ضمن یادآوری نقش انسجام ملی به‌عنوان عنصری مهم در تقویت بازدارندگی کشور، تاکید می‌شود که نحوه پاسخگویی به این واقعه دلخراش می‌بایست در عین دوراندیشی و قاطعیت، معطوف به ممانعت از تحقق اهداف این رژیم کودک‌کش باشد.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید