آمار شهدای خبرنگار در غزه افزایش یافت

کدخبر: ۶۳۸۱۳۱
​ اقتصادنیوز : دفتر دولتی اطلاع رسانی در غزه از افزایش آمار شهدای خبرنگار در غزه به ۱۴۰ نفر خبر داد.
 آمار شهدای خبرنگار در غزه افزایش یافت

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، دفتر دولتی اطلاع رسانی در غزه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد: محمد السید ابوسخیل، نویسنده و گوینده ایستگاه رادیویی «صدای قدس» و طارق السید ابوسخیل از دیگر نویسندگان و گویندگان این ایستگاه رادیویی طی جنایت یورش رژیم صهیونیستی به بیمارستان الشفا به شهادت رسیدند.

خبر مرتبط
اقدام جدید قبرس برای کشتی حامل کمک‌ها به غزه

اقتصادنیوز : قبرس پس از حمله اسرائیل به امدادگران «آشپزخانه جهانی» در غزه، کشتی کمک‌های بشردوستانه را با دو سوم کمک‌ها بازگرداند.

ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا بعد از ۲ هفته محاصره بیمارستان الشفا از این بیمارستان عقب نشینی کرد. عملیات این رژیم در این مجتمع پزشکی صدها شهید و ویرانی گسترده در بیمارستان و اطراف آن را برجای گذاشت.

به نقل از روزنامه القدس العربی، دفتر اطلاع رسانی در غزه اعلام کرد که با شهادت ۲ خبرنگار مذکور تعداد شهدای خبرنگار از آغاز جنگ غزه به ۱۴۰ نفر رسید.

درحالی که جنگ غزه برای صد و هشتادمین روز متوالی ادامه دارد، وزارت بهداشت غزه امروز اعلام کرد تعداد شهدای تجاوزات صهیونیست‌ها به ۳۲ هزار و ۹۷۵ تن و تعداد زخمی‌ها به ۷۵ هزار و ۵۷۷ تن رسید.

براساس بیانیه وزارت بهداشت غزه، اشغالگران طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب پنج کشتار در غزه شدند که ۵۹ شهید و ۸۳ زخمی برجای گذاشت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید