جنگ اسرائیل علیه خودش/ سربازان اسرائیلی به مراکز توان‌بخشی منتقل شده‌اند

کدخبر: ۶۳۸۱۶۵
اقتصادنیوز: بیانیه‌های وزارت جنگ اسرائیل حاکی از افزوده شدن بیش از ۶۸۰۰ سرباز دیگر به بخش توان‌بخشی پس از جنگ است.
جنگ اسرائیل علیه خودش/  سربازان اسرائیلی به مراکز توان‌بخشی منتقل شده‌اند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی داده‌های جدیدی را به نقل از وزارت جنگ آن منتشر کردند که حاکی از این است که در نتیجه جنگ، بیش از ۶۸۰۰ سرباز دیگر جهت درمان به مراکز توان‌بخشی منتقل شده‌اند.

خبر مرتبط
ادعای تازه اسرائیل درباره حمله به کنسولگری ایران در سوریه

اقتصادنیوز: سفیر اسرائیل در مسکو در ادعایی عجیب پس از حمله موشکی این رژیم به ساختمان کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق پایتخت سوریه گفت: حمله به کنسولگری نبود، بلکه به ساختمان نزدیک آن بود!

وب‌سایت عبری زبان «واللا» گزارش داد، ۷۱ درصد از این سربازان که به مداوا نیاز دارند، سربازان ذخیره هستند، همچنین ۳۵۱ تن از آنها از سربازان زن هستند، همچنین مشخص شد که ۳۰۳ تن از سربازان زن و مرد هنوز در بیمارستان‌ها تحت مداوا بوده و وضعیت ۹ درصد از آنها متوسط و ۶ درصد دیگر از آنها وخیم گزارش شده است.

خبر مرتبط
هجوم تعدادی از خانواده اسرای اسرائیلی به کنست+ فیلم

اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای از تظاهرات مجدد خانواده‌های اسرای اسرائیلی و ورود تعدادی از آنها به ساختمان (کنست) پارلمان رژیم اشغالگر خبر دادند.

بر اساس گزارش «واللا»، ۴۲ درصد از زخمی‌ها، از ناحیه دست و پا دچار آسیب شدند و ۲۱ درصد از آنها از مشکلات روانی و عوارض پس از شوک رنج می‌برند.

پیشتر رسانه‌های رژیم صهیونیستی در مارس گذشته از افزایش تلفات نیروهای ارتش این رژیم در درگیری‌ها با نیروهای مقاومت فلسطین در نوار غزه خبر دادند.

«نیر دفوری» تحلیلگر نظامی شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اظهار کرد: ارتش در این جنگ ۶۰۰ نیرو را از دست داد و علاوه بر آن ۳۰۰۰ نیرو نیز زخمی شدند، آماری که در دهه‌های گذشته بی‌سابقه بود.

در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی نظارت بر اعلام آمار و ارقام واقعی کشته‌ها و زخمی‌های خود در درگیری‌های زمینی نوار غزه را تشدید کرده اما داده‌ها و تصاویری که مقاومت فلسطین منتشر می‌کند، حاکی از این است که این رژیم بسیار بیشتر از آنچه اعلام می‌کند، متحمل تلفات شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید