زیاد نخاله: حمایت و پشتیبانی ایران از جبهه مقاومت را ارج می‌نهیم

کدخبر: ۶۳۸۱۷۷
اقتصادنیوز: دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: جمهوری اسلامی ایران یک حماسه تاریخی در حمایت و پشتیبانی از مقاومت فلسطین رقم زد.
 زیاد نخاله: حمایت و پشتیبانی ایران از جبهه مقاومت را ارج می‌نهیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «زیاد النخاله» در برنامه «تریبون قدس» که به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس با حضور رهبران و شخصیت های محور مقاومت به صورت ویدئو کنفرانس درحال برگزاری است، افزود: نقش ایران و ملت آن را در پشتیبانی از مقاومت و تلاش برای تقویت گروه های مقاومت ارج می‌نهیم.

وی اضافه کرد: ساکنان غزه با پایداری افسانه‌ای خود در برابر محور شرارت صهیونیستی، آمریکایی و غربی ایستاده است.

النخاله تصریح کرد: پس از محاصره و گرسنگی دانستیم که برادران مسلمان و عرب ما نمی توانند حتی جرعه ای آب به تشنگان برسانند.

خبر مرتبط
واکنش علیرضا سلیمی به حمله تروریستی به کنسولگری ایران/ اسرائیل از درون پوسیده است

اقتصادنیوز: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل با حمله به مستشاران ایران دنبال این است که پشتیبانی از جبهه مقاومت را دچار اخلال کرده و مانع از پیشرفت ها و پیروزی های جبهه مقاومت در غزه شود.

وی گفت: از برادران عربمان می خواهیم که با ما نیز مانند صهیونیست ها رفتار کنند زیرا آن ها هرچیزی که برای ما ممنوع کرده اند را به آسانی دراختیار اسرائیل قرار می دهند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین خواستار وحدت مقاومت و میدان برای مقابله و مبارزه با طرح تجزیه منطقه شد.

خبر مرتبط
واکنش مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا به حمله تروریستی به کنسولگری ایران

اقتصادنیوز: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ضمن محکوم کردن حمله به کنسولگری ایران در دمشق تأکید کرد: مجازات پشیمان کننده دلاور مردان مقاومت اسلامی و میراث داران شهید سلیمانی و شهید زاهدی از این جنایت قطعی و اغماض ناپذیر است.

النخاله بیان کرد: عملیات «طوفان الاقصی» کشورها را غربال کرد و ما هنوز در نیمه راه این نبرد هستیم و همه ما باید با تمام توان، فلسطین را یاری کنیم.

وی افزود: بیایید روز جهانی قدس را عامل افزایش وحدت ملت هاف مقاومت و اهداف قرار دهیم.

النخاله اضافه کرد: تاکید می‌کنیم که غزه با ساکنان و مقاومتش باقی می ماند و پیروز می شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید