سیدحسن نصرالله: آنچه در فلسطین و منطقه درجریان است، طوفان آزادگان است

کدخبر: ۶۳۸۱۹۰
اقتصادنیوز: دبیرکل حزب الله لبنان گفت: برخی در راستای خدمت به دشمن، بر هزینه‌های مقاومت تمرکز می‌کنند و دستاوردهای آن را نادیده می‌گیرند.
سیدحسن نصرالله: آنچه در فلسطین و منطقه درجریان است، طوفان آزادگان است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «سید حسن نصرالله» روز چهارشنبه درهمایش «تریبون قدس» که به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس با حضور رهبران و شخصیت های محور مقاومت به صورت ویدئو کنفرانس درحال برگزاری است افزود: آنچه در فلسطین و منطقه درجریان است، طوفان آزادگان است و امیدواریم گسترده‌تر و قدرتمندتر شود.

خبر مرتبط
واکنش هنیه به حمله اسرائیل به سفارت ایران/ آمریکا شریک تمام جنایات رژیم صهیونیستی است

اقتصادنیوز: رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) ضمن محکوم کردن حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق گفت: تجاوز و جنایت‌های رژیم صهیونیستی بدون پشتیبانی و مشارکت مستقیم آمریکا به این درجه از وحشی‌گری نمی‌رسید.

وی اضافه کرد: دشمن به قطعنامه های شورای امنیت و درخواست های کشورها و افکار عمومی و قوانین بین المللی اهمیتی نمی دهد.

نصرالله گفت: باید برای پیروزی در این نبرد و شکست دادن دشمن صهیونیستی و همه حامیان آن تلاش کنیم و این باید هدف ما باشد.

خبر مرتبط
سفیر ایران در سوریه:حق پاسخ به حمله اسرائیل به کنسولگری کشورمان محفوظ است

اقتصادنیوز: سفیر ایران در سوریه گفت: طبق قوانین بین‌المللی، حق پاسخ برای جمهوری اسلامی ایران نسبت به جنایت انجام شده از سوی اسرائیل محفوظ است.

وی با بیان اینکه جنگ ۳۳ روزه، طرح خاورمیانه جدید و طرح اسرائیل بزرگ را به شکست کشاند، تصریح کرد: عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی را در لبه پرتگاه سقوط و نابودی قرار داده است و نشانه این موضوع به مرور زمان آشکار می شود.

دبیرکل حزب الله لبنان اظهار داشت: باید بر اهمیت ثبات قدم و پایداری و ایمان به اینکه پیروزی قطعی است، تاکید کنیم و این مربوط به غزه و همه جبهه های پشتیبان و شرکت کننده در این نبرد است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید