یک مقام ارشد ارتش اسرائیل استعفا کرد+ جزئیات

کدخبر: ۶۳۸۳۰۰
اقتصادنیوز: «عمیت ساعر» رئیس واحد تحقیقات شعبه اطلاعات نظامی رژیم اشغالگر اسرائیل (امان) از مقام خود استعفا کرد.
یک مقام ارشد ارتش اسرائیل استعفا کرد+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از المیادین، در ادامه زلزله سیاسی ناشی از نبرد طوفان الاقصی در رژیم صهیونیستی و تشدید اختلافات مقامات نظامی این رژیم با کابینه نتانیاهو، «عمیت ساعر» رئیس واحد تحقیقات شعبه اطلاعات نظامی رژیم اشغالگر اسرائیل (امان) از مقام خود استعفا کرد.

شبکه کان تلویزیون رژیم صهیونیستی پیشتر در این باره گزارش داده بود که که سرتیپ «عمیت ساعر» در یک گفت وگوی خصوصی گفته که به دنبال استعفا از مقام خود است.

وی اعلام کرده بود که استعفای خود را با اعلام نتایج تحقیقات داخلی ارتش اسرائیل درباره حوادث ۷ اکتبر (۱۵ مهرماه) ارائه خواهد داد.

خبر مرتبط
فوری/ حمله پهپادی کوبنده مقاومت عراق به وزارت جنگ اسراییل+ فیلم

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق بامداد یکشنبه در بیانیه‌ای با تایید حمله پهپادی به مقر ساختمان وزارت جنگ اسراییل در تل‌آویو از تشدید حملات در ماه رمضان در حمایت از اهالی غزه خبر داد.

این خبر در حالی است که شماری از افسران مسؤول در بخش اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی تا کنون استعفای خود را در اعتراض به نحوه مدیریت جنگ غزه اعلام کرده‌اند.

شبکه کان رژیم صهیونیستی همچنین گزارش داد که هزاران افسر پلیس رژیم اشغالگر به دلیل وخامت وضعیت روحی خود پس از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) تمایل دارند استعفا دهند یا بازنشسته شوند.

چندی پیش نیز شبکه کان در گزارشی اعتراف کرد که بیش از ۲ هزار نظامی در جنگ زمینی علیه نوار غزه به دلیل مشکلات روحی و روانی، مجبور به مراجعه به روانپزشک شده‌اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۵ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید