طوفان رمضان در بیش از 2000 نقطه در ایران

کدخبر: ۶۳۸۴۳۳
اقتصادنیوز : راهپیمایی روز جهانی قدس امسال تا ساعاتی دیگر در سراسر کشور آغاز می‌شود.
 طوفان رمضان در بیش از 2000 نقطه در ایران

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رمضان شریف، رییس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس روز چهارشنبه در نشستی خبری با بیان این که دربیش از  ۲۰۰۰ نقطه در سراسر کشور، مراسم راهپیمایی روز قدس برگزار می‌شود، اظهار داشت: امسال به معنای واقعی، روز جهانی قدس، جهانی است و این به برکت استقامت و تدبیر جریان مقاومت و مردم فلسطین است.

وی با اشاره به وضعیت کنونی رژیم صهیونیستی و عدم موفقیت این رژیم در پیشبرد اهداف خود در طول ۶ ماه گذشته تصریح کرد: وضعیت این  رژیم به شرایط قبل از  عملیات طوفان الاقصی بازنخواهد گشت.

رمضان شریف همچنین بیان کرد: در مراسم روز قدس در تهران، مراسم تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه برگزار می‌شود و پیکر این شهدا بعد از تشییع در تهران، به زادگاهشان برای تشییع و خاکسپاری منتقل می‌شود.

وی با بیان این که مراسم تشییع  و خاکسپاری شهید زاهدی روز شنبه در اصفهان برگزار می‌شود، گفت: سخنران اصلی مراسم راهپیمایی روز قدس در تهران سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

رییس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس با ارائه توضیحاتی در مورد راهپیمایی روز قدس گفت: راهپیمایی روز قدس صبح جمعه در سراسر کشور از مساجد اصلی و میدان‌های اصلی شهرها، بخش‌ها و روستاهای کشور به سمت میعادگاه نماز جمعه برگزار می‌شود.

شعار راهپیمایی روز قدس سال جاری «روز قدس،‌ از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» است. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی