ارتش ایران بیانیه صادرکرد + جزئیات

کدخبر: ۶۳۹۱۸۹
ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی بیانیه ای صادر و تاکید کرد که اجازه کوچکترین تعدی و بی‌خردی را به دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نخواهند داد.
ارتش ایران بیانیه صادرکرد + جزئیات

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ، متن بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»
 بیست و پنجمین سال روز شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی، این اسطوره نستوه زیستن سربلند و عروج عاشقانه را گرامی می‌داریم.

خبر مرتبط
فوری/ ارتش ایران بیانیه صادر کرد

اقتصادنیوز : ارتش جمهوری اسلامی ایران، به‌مناسبت ۱۲ فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران»، بیانیه‌ای صادر کرد.

این که با وجود گذشت ربع قرن از پرواز مردانه این اسطوره اخلاص و منادی وحدت، هنوز هم وجود روشن او مانند خورشیدی فروزان، درخشان‌تر از همیشه می تابد و یاد و نامی زنده و حاضر دارد، بیانگر این واقعیت است که حیات شهدا بعد از شهادت، برای همیشه جاودان است.
ماندگاری یاد شهید صیاد شیرازی و به تعبیر مقام معظم رهبری، «امیر سرافراز ارتش اسلام و سرباز صادق و فداکار دین و قرآن، نظامی مومن و پارسا و پرهیزگار»، اثبات روشنای نامیرای چراغ پر فروغ جاودانگی جایگاه اوست که آیینش خاموش ناشدنی و راهش زوال ناپذیر است.
مبارزه با ضدانقلاب در شمال غرب و کردستان هم‌دوش با شهید مصطفی چمران، نمایندگی حضرت امام خمینی (ره) در شورای عالی دفاع و مشارکت هم‌دلانه با سپاه در عملیات‌های پیروزمند متعدد از جمله طریق‌القدس، فتح‌المبین و بیت‌المقدس، بخشی از کارنامه مجاهدت برآمده از روح الهی و نبوغ نظامی این بزرگ‌مرد است.
فرماندهی مکتبی که نقش تعیین کننده وی در عملیات مرصاد، نقشه خیالی پیروزی منافقین را ناکام گذاشت و کینه‌ای ماندگار را در دل کوردلان خائن، از این فرمانده دلیر ایجاد کرد و همین کینه برآمده از خیانت و خباثت، خون پاکش را در 21 فروردین ماه 1378 به زمین ریخت و نامش را برای همیشه ماندگار کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و عرصه آمادگی دفاعی و امنیت، به ویژه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی اعلام می دارد؛ رزمندگان دلیر ارتش همواره، گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان و نایب بر حق حضرت ولی عصر (عج) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در تمام عرصه‌های ایثارگری و شهادت، آماده دفاع و جهادند و در مسیر دفاع از خاک پاک ایران و آرمان‌های امام خمینی (ره)، اجازه کوچکترین تعدی و بی‌خردی را به دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نخواهند داد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی