پیام صریح امیرعبداللهیان از دمشق خطاب به آمریکا

کدخبر: ۶۳۹۲۸۴
اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: ساعتی پس از حمله تروریستی رژیم صهیونیستی نشست فوق العاده شورای عالی امنیت ملی در تهران برگزار شد. از دمشق با صدای بلند اعلام می‌کنم آمریکا در این حادثه مسئولیت دارد و باید پاسخگو باشد.
پیام صریح امیرعبداللهیان از دمشق خطاب به آمریکا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای سوری خود گفت: گفتگوهای مهم و مفیدی با بشار اسد داشتیم. سوریه به عنوان محور مقاومت همواره مورد مشورت ما قرار می‌گیرد.

خبر مرتبط
جزئیات دیدار امیرعبداللهیان با فیصل المقداد/ تنبیه رژیم متجاوز اسرائیل قطعی است

اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه ایران با اشاره به حمله تروریستی اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق، تاکید کرد «تنبیه رژیم متجاوز و جنایتکار اسرائیل قطعی است».

وی افزود: با گذشت ۶ ماه رژیم صهیونیستی به جنایات ترکیبی خود با حمایت آمریکا ادامه می‌دهد. جنایت تروریستی و جنگی اخیر اسراییل با استفاده از هواپیمای جنگی و موشک‌های آمریکا علیه سفارت ایران در دمشق صفحه جدیدی از نقض قواعد بین‌المللی از جمله کنوانسیون‌های وین بود

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: ساعتی پس از حمله تروریستی این رژیم نشست فوق العاده شورای عالی امنیت ملی در تهران برگزار شد. از دمشق با صدای بلند اعلام می‌کنم آمریکا در این حادثه مسئولیت دارد و باید پاسخگو باشد. رژیم اسراییل تنبیه خواهد شد. عدم موافقت آمریکا و دو کشور اروپایی برای صدور بیانیه در محکومیت این حمله نشانه‌ای از چراغ سبز آمریکا است و آمریکا به خاطر این رفتارش و حمایت از این رژیم باید پاسخگو باشد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی