رسانه های عبری : تهدید ایران، اسرائیل را فلج کرده است

کدخبر: ۶۴۰۰۱۷
اقتصادنیوز : ترس از اقدام تلافی جویانه ایران در میان اشغالگر در حال افزایش است و رسانه‌های اسرائیل نوشتند که تهدید ایران به انتقام، با ترس شدید، «اسرائیل» را فلج کرده است.
رسانه های عبری : تهدید ایران، اسرائیل را فلج کرده است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های عبری زبان از جمله یدیعوت آحارونوت و کانال 12 عبری زبان گزارش دادند تهدید ایران به پاسخگویی جنایت اخیر در سوریه علیه کنسولگری جمهوری اسلامی باعث شده کل اراضی اشغالی از ترس پاسخ ایران فلج شود.

 

خبر مرتبط
اسرائیل یک مبارز فلسطینی را ترور کرد

اقتصادنیوز : نظامیان اسرائیل یک مبارز فلسطینی به نام «محمد رسول عمر دراعمه» را در کرانه‌باختری ترور کردند.

رسانه‌های عبری زبان افزودند که ارتش اشغالگر اسرائیل در حال افزایش وضعیت آماده‌باش است و خاطرنشان کردند که «سربازان عادی و ذخیره از یگان‌های خاصی که قصد سفر داشتند، اخطار لغو سفر دریافت کردند.» این رسانه‌ها افزودند، این دستور جدید در پی ترس از هدف قرار گرفتن افسران و سربازان در خارج از اراضی اشغالی است.

رادیو ارتش اشغالگر نیز گزارش داد ارتش «به دلیل ترس از پاسخ احتمالی ایران، محدودیت‌های سفر افسران یونیفرم‌پوش به خارج را تشدید می‌کند.»

این در حالی است که بعدازظهر امروز جمعه، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اشغالگران با سرویس‌های امنیتی ارشد رژیم صهیونیستی برای یک رایزنی امنیتی محدود، برای جمع‌بندی آمادگی برای پاسخ مستقیم احتمالی ایران نشست برگزار خواهد کرد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی