هشدار هند به شهروندانش/ تا اطلاع ثانوی به ایران و سرزمین‌های اشغالی سفر نکنید

کدخبر: ۶۴۰۰۳۳
اقتصادنیوز: هند امروز جمعه به شهروندان خود هشدار داد که تا اطلاع ثانوی به ایران و سرزمین‌های اشغالی سفر نکنند.
هشدار هند به شهروندانش/ تا اطلاع ثانوی به ایران و سرزمین‌های اشغالی سفر نکنید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، وزارت امور خارجه هند اعلام کرد، شهروندانش در این مکان‌ها باید بسیار مراقب امنیت خود باشند و تردد و سفرهای خود را به حداقل برسانند.

خبر مرتبط
رسانه های عبری : تهدید ایران، اسرائیل را فلج کرده است

اقتصادنیوز : ترس از اقدام تلافی جویانه ایران در میان اشغالگر در حال افزایش است و رسانه‌های اسرائیل نوشتند که تهدید ایران به انتقام، با ترس شدید، «اسرائیل» را فلج کرده است.

استفان سژورنه وزیر امور خارجه فرانسه نیز به شهروندان خود هشدار داده تا از سفر به ایران، سرزمین های اشغالی و لبنان خودداری کنند.

سفارت ایالات متحده در رژیم صهیونیستی به تازگی در بیانیه‌ای اعلام کرد که به تمامی کارکنان خود و اعضای خانواده آنها هشدار داده است که به خارج از مناطق تل‌آویو، قدس اشغالی و بئرالسبع رفت و آمد نکنند.

خبر مرتبط
آسمان ایران برای پرواز ایرلاین‌ های خارجی امن است

اقتصادنیوز :مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه شرکت لوفت هانزا از روز یکشنبه طبق برنامه پروازهای خود را انجام می دهد، گفت که ساعت ۱۸ روز گذشته، پرواز مونیخ به بمبئی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا از آسمان امن ایران عبور کرده است.

مایک ترنر نماینده جمهوری‌خواه و رئیس کمیته اطلاعات کنگره آمریکا، پیشتر گفته بود: در حالی که واشنگتن سعی در دور نگه داشتن ایران از جنگ در غزه دارد، حمله (رژیم) اسرائیل به کنسولگری این کشور در دمشق کار عاقلانه‌ای نبود.

رئیس کمیته اطلاعات کنگره آمریکا نیز در گفت وگو با سی ان ان اظهار کرد که حمله اخیر رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق و قول ایران برای مقابله به مثل، مسلماً تنش را در کل منطقه تشدید می‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید