حملات هوایی و زمینی اسرائیل به غزه+ جزئیات

کدخبر: ۶۴۰۱۴۰
اقتصادنیوز: افزایش حمله های هوایی و زمینی اشغالگران علیه غزه و حمله های وحشیانه شهرک نشینان صهیونیست به کرانه باختری از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
حملات هوایی و زمینی اسرائیل به غزه+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در کنار تشدید حمله‌های همه جانبه هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه خانه‌های فلسطینی‌ها در نوار غزه به نظر می‌رسد شهرها و روستاهای کرانه باختری نیز شاهد تنش و درگیری میان فلسطینی‌ها و شهرک نشینان صهیونیست طی ساعت‌های گذشته بوده است.

بمباران گسترده هوایی و تشدید حمله‌های توپخانه ای

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه بخش‌های مختلف نوار غزه به ویژه مسجدها و خانه‌های فلسطینی‌ها در این باریکه طی بامداد امروز همچنان ادامه داشته است.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اطراف منطقه الصحابه واقع در مرکز نوار غزه را بمباران کردند.

خبر مرتبط
سردرگمی اسرائیل در غزه/ خطر شکست جدی شد

اقتصادنیوز: وال استریت ژورنال نوشت: «اسرائیل در حال حاضر با احتمال شکست در جنگ، همزمان با از دست دادن شتاب جنگ و نداشتن برنامه منسجم برای پس از جنگ مواجه است.»

این جنگنده‌ها در کنار بمباران خانه‌های فلسطینی‌ها در نوار غزه یک مسجد در محله الدرج واقع در شهر غزه را نیز هدف قرار دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اردوگاه الشاطی واقع در غرب شهر غزه در شمال این باریکه را نیز بمباران کردند.

علاوه بر حمله‌های هوایی، توپخانه رژیم صهیونیستی نیز شرق اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه را زیر آتش حمله‌های وحشیانه خود قرار داد.

شمال اردوگاه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه نیز شاهد حمله‌های بامداد توپخانه رژیم صهیونیستی بوده است.

خبر مرتبط
پاسخ ضعیف اسرائیل به موشک باران حزب الله/ 2 حمله به جنوب لبنان + فیلم

اقتصادنیوز: خبرنگار الجزیره صبح امروز-شنبه- از ۲ حمله صهیونیست‌ها به منطقه اقلیم التفاح در جنوب لبنان خبر داد.

بازداشت بی دلیل جوانان فلسطینی در کرانه باختری

در کنار تشدید حمله‌های زمینی و هوایی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه یورش‌های نظامیان صهیونیست به شهرهای مختلف کرانه باختری نیز طی بامداد امروز ادامه داشته است.

خبرنگار شبکه المیادین تاکید کرد که نظامیان صهیونیست به منطقه عزون واقع در شرق قلقیلیه حمله کردند.

آنها به روستای المعصره در جنوب بیت لحم و اردوگاه العروب در شمال الخلیل نیز یورش بردند.

عناصر متجاوز در جریان حمله به شهر قلقیلیه تعدادی از جوانان ساکن این منطقه را بدون دلایل موجه و قانونی بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست به منطقه عورتا در شرق نابلس نیز حمله ور شدند. منطقه اذنا در غرب الخلیل نیز طی ساعت‌های گذشته شاهد یورش عناصر متجاوز بوده است.

یک شهید و ۳۰ زخمی در حمله به روستای المغیر

شبکه الجزیره گزارش داد که نظامیان صهیونیست و شهرک نشینان طی روز جمعه به صورت وحشیانه ای به روستای المغیر در شمال شرق رام الله حمله کردند.

این عناصر متجاوز به بهانه پیدا کردن نوجوان صهیونیست ۱۴ ساله خانه‌های فلسطینی‌ها و خودروهای آنها را در این روستا به آتش کشیدند که باعث به وجود آمدن ترس و وحشت گسترده در روستای المغیر شد.

خبرنگار شبکه الجزیره طی ساعت‌های گذشته گزارش داد که در جریان این حمله وحشیانه که پیشتر اعلام شده بود ۱۵ فلسطینی زخمی شده‌اند دست کم یک فلسطینی به شهادت رسیده و ۳۰ تن دیگر زخمی شده‌اند.

این فلسطینی‌ها در جریان تیراندازی وحشیانه شهرک نشینان صهیونیست با حمایت نظامیان متجاوز زخمی شده‌اند.

یورش شهرک نشینان صهیونیست به یک روستای دیگر

این در حالی است که علاوه بر یورش‌های پی در پی نظامیان صهیونیست به کرانه باختری با هدف گسترش ترس و وحشت در این منطقه شهرک نشینان صهیونیست نیز با حمایت این نظامیان اشغالگر به یک روستا در شمال شرق رام الله حمله کردند.

بر اساس گزارش شبکه المیادین، هلال احمر فلسطین اعلام کرده است که در جریان تجاوز شهرک نشینان صهیونیست به روستای ابوفلاح در شمال شرق رام الله طی ساعت‌های گذشته دست کم پنج فلسطینی زخمی شده‌اند.

گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که شهرک نشینان متجاوز از بخش شرقی این روستا حمله ور شده و بعد از عقب نشینی نظامیان صهیونیست برخی از خودروهای فلسطینی‌ها را به سرقت بردند.

آنها با حمله ور شدن به سمت فلسطینی‌های ساکن این روستا پنج تن از این فلسطینی‌ها را زخمی کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی