طرح افزایش تعداد نمایندگان در دستور کار مجلس

کدخبر: ۶۴۰۱۴۶
اقتصادنیوز: گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان آنها در دستور کار هفتگی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
طرح افزایش تعداد نمایندگان در دستور کار مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نشست علنی هفته جاری مجلس روزهایی یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ۲۷،۲۶ و ۲۸ فروردین ماه برگزار می شود و موارد زیر در دستور کار این هفته مجلس شورای اسلامی قرار می گیرد:

نمایندگان در هفته پیش رو ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مرود لایحه تجارت، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح اصلاح ماده(۱۰۴) قانون مجازات اسلامی و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه یک فوریتی پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سو رفتار را بررسی می کنند.

گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد طرح تقویت و توسعه علوم پژوهش و نوآوری دفاعی، طرح یک فوریتی استسفاریه ماده (۴۸) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۱) و گزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه ارجاع اختلاف شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با شرکت بازرگانی دولتی هند به داوری از دیگر برنامه های هفته جاری صحن علنی مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

خبر مرتبط
پای گرانی‌های اخیر به مجلس باز شد/ بررسی دلایل گرانی‌ها در پارلمان

اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از وضعیت اقتصادی ایران دست پیدا کنیم.

همچنین قرار است گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح دو فوریتی استسفاریه تبصره (۲) ماده واحده قانون اصلاح بند(و) ماده (۴۴) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ، گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد طرح استسفاریه جز (۱)بند(الف) ماده(۹) قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب ۱۴۰۰ و گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان آنها در جلسات علنی هفته جاری بررسی می شود.

خبر مرتبط
زمان تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس اعلام شد+ جزئیات

اقتصادنیوز: سازمان صداوسیما که یکی از حلقه‌های مهم برای تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس دوازدهم بود، برای دور دوم این انتخابات بعضی سیاست‎‌های خود را تغییر داده است.

بررسی سوال عبدالناصر درخشان نماینده ایرانشهر از سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی و گزارش رییس دیوان محاسبات در مورد تفریغ بودجه ۱۴۰۱ کل کشور از دیگر برنامه های هفته جاری مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید