سناتور پاکستانی: کشورهای مسلمان باید در کنار ایران بایستند

کدخبر: ۶۴۰۴۹۳
اقتصادنیوز: سناتور پاکستانی ضمن تبریک عملیات ایران به رژیم صهیونیستی تاکید کرد دولت اسلام‌آباد و سایر کشورهای اسلامی باید کنار ایران در این شرایط بایستند.
سناتور پاکستانی: کشورهای مسلمان باید در کنار ایران بایستند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، «مشاهد حسین سید» سناتور پاکستانی با انتشار پیامی در «ایکس» نوشت: ایران به خاطر نشان دادن اراده، ظرفیت و شجاعت برای مقابله به مثل در برابر تجاوزات اسرائیل (حمله به سفارت ایران در سوریه) در ابعاد و مقیاسی که اسرائیل و حامیان غربی آن، به‌ویژه آمریکا را شگفت زده کرده است، شایسته تبریک است.

وی افزود: پاکستان و سایر کشورهای مسلمان باید در کنار ایران بایستند و به واشنگتن بگویند که نتانیاهو را که اکنون یک جنایتکار جنگی تأیید‌شده است، مهار کند!

خبر مرتبط
صاعقه در پاکستان جان چندین تن را گرفت

اقتصادنیوز: بارش‌های رگباری در ایالات بلوچستان و پنجاب در پاکستان و اصابت صاعقه، جان ۲۵ نفر را گرفت.

حسین سید ادامه داد: «عملیات وعده صادق»، پاسخ ایران به اسرائیل، آسیب‌پذیری نظامی اسرائیل را با وجود 300 میلیارد دلار کمک آمریکا در طول دهه‌ها و 53 وتو در شورای امنیت سازمان ملل به نفع اسرائیل، آشکار کرده است.

این سناتور پاکستانی تصریح کرد: «امروز، پویایی خاورمیانه تغییر کرده و اسرائیل و حامیان غربی آن به‌شدت شکست خورده‌اند؛ از نظر اخلاقی، قانونی، سیاسی، روانی و دیپلماتیک! از این رو بایدن در تماس تلفنی 25 دقیقه‌ای خود با نتانیاهو به او گفت که از رویارویی با ایران عقب‌نشینی کند»

پیش از این رسانه‌های دولتی پاکستان اعلام کرده بودند کابینه این کشور ضمن نامشروع خواندن حملات هوایی علیه غزه خواستار پایان محاصره غزه شده است.

خبر مرتبط
حمله مرگبار به اتوبوسی در پاکستان+ تعداد کشته‌ها

اقتصادنیوز: پلیس پاکستان اعلام کرد در حمله افراد مسلح ناشناس به اتوبوس حامل غیرنظامیان در ایالت بلوچستان پاکستان ۱۱ نفر کشته شدند.

اعضای کابینه پاکستان از جامعه جهانی خواسته بودند تا رژیم صهیونیستی اسرائیل را پاسخگو قراردهند.

پاکستان همچنین بر تشکیل یک کشور مستقل فلسطینی با مرزهای پیش از 1967 تاکید کرده بود.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی