پاسخ تنبیهی ایران هزینه یک میلیارد دلاری روی دست اسرائیل گذاشت

کدخبر: ۶۴۰۴۹۷
اقتصادنیوز : در پی پاسخ تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به حمله اسرائیل به محل کنسولگری کشورمان در دمشق با انجام حملات موشکی و پهپادی به اراضی اشغالی، منابع رسانه‌ای عبری زبان از هزینه هنگفت این حمله برای اسرائیل و سامانه‌های پدافند هوایی آن پرده برداشتند.
پاسخ تنبیهی ایران هزینه یک میلیارد دلاری روی دست اسرائیل گذاشت

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روابط عمومی کل سپاه بامداد امروز (یکشنبه) در اطلاعیه‌ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه، از حمله و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

خبر مرتبط
سناتور پاکستانی: کشورهای مسلمان باید در کنار ایران بایستند

اقتصادنیوز: سناتور پاکستانی ضمن تبریک عملیات ایران به رژیم صهیونیستی تاکید کرد دولت اسلام‌آباد و سایر کشورهای اسلامی باید کنار ایران در این شرایط بایستند.

این حملات علاوه بر تخریب مواضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از جمله پایگاه اطلاعاتی در منطقه «جبل الشیخ» و پایگاه هوایی «نواتیم»، هزینه‌های هنگفتی نیز برای رژیم صهیونیستی و سامانه‌های پدافند هوایی آن به همراه داشته است.

در همین راستا، رسانه‌های عبری زبان فاش کردند که تلاش رژیم صهیونیستی برای رهگیری پهپادها و موشک‌های ایران حدود یک میلیارد دلار هزینه روی دست صهیونیست‌ها گذاشته است.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که تمامی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از ترس هدف قرار گرفته شدن، در جریان حمله ایران درحال پرواز در آسمان بودند.

روابط عمومی کل سپاه بامداد امروز در اطلاعیه‌ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه، از حمله و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی هم به نقل از مسئولان صهیونیست اعلام کرد ایران با شلیک ده‌ها پهپاد به سمت سرزمین‌های اشغالی حمله خود را آغاز کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود با اشاره به انهدام اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی و هشدار به دولت تروریستی آمریکا نسبت به هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران، تاکید کرد: هرگونه تهدید آمریکا و رژیم صهیونیستی از مبدأ هر کشوری با پاسخ متقابل جمهوری اسلامی ایران به منشأ تهدید مواجه می‌شود.

سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان نیز امروز در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره جزئیات این عملیات اعلام کرد که عملیات وعده صادق شامل هدف قرار گرفتن مقر اطلاعاتی دشمن صهیونیستی در منطقه «جبل الشیخ» و پایگاه هوایی «نواتیم» بوده است و از این دو پایگاه برای حمله به محل کنسولگری ایران در دمشق استفاده شده بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی