واکنش شهردار دیمونا اسرائیل به حملات ایران

کدخبر: ۶۴۰۵۰۷
اقتصادنیوز : شهردار «دیمونا» در واکنش به حملات ایران گفته است که انتظار چنین حمله‌ای را نداشتند.
 واکنش شهردار دیمونا اسرائیل به حملات ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های رژیم صهیونیتسی گزارش دادند که شهردار «دیمونا» گفته است انتظار چنین حمله‌ای را نداشتند و چنین مسائل و اتفاقاتی برای «دیمونا»، امری غیرعادی تلقی می‌شود و حالتی از رعب و وحشت در این شهر حاکم شده است.

خبر مرتبط
نشست اضطراری گروه 7 در پی حمله ایران به اسرائیل

اقتصادنیوز : رییس جمهور آمریکا اعلام کرد که با هدف هماهنگی پیرامون یک «پاسخ دیپلماتیک مشترک» به حمله تهران علیه تل‌آویو، سران «جی۷» را گردهم خواهد آورد.

در حالی که سازمان فرودگاه‌های رژیم صهیونیستی صبح یکشنبه اعلام کرد که «بر اساس دستورالعمل‌های سیستم امنیتی، از ساعت ۷:۳۰ صبح، حریم هوایی اسرائیل باز شده و فرودگاه بن گوریون فعالیت خود را از سر می‌گیرد»، فرودگاه رامون همچنان بسته است و هیچ پروازی به ایلات وجود ندارد.

همچنین رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند تعداد تماس‌ها با مرکز سلامت روان انجمن «عران» شب گذشته چهار برابر شد.

براساس گزارش الجزیره، جبهه داخلی رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد: تاکید می‌کنیم در مناطق مختلف اسرائیل بمب‌هایی وجود دارد که هنوز عمل نکرده و منفجر نشده است و به همه توصیه می‌کنیم از آنها دوری کنند.

پیشتر روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران ایرانی در سوریه از حمله و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

این تحولات درحالی صورت می‌گیرد که غزه همچنان شاهد جنایات شنیع ارتش رژیم صهیونیستی است که تاکنون به شهادت و مجروح شدن ده‌ها هزار فلسطینی و نابودی زیرساخت غزه و فاجعه انسانی بی‌سابقه در این منطقه منجر شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی