موساد به اردوگاه الهول سوریه نفوذ کرد

کدخبر: ۶۴۰۵۱۶
اقتصادنیوز : یک مسئول عراقی امروز یکشنبه از نفوذ عوامل سرویس اطلاعات موساد به اردوگاه الهول سوریه خبر داد.
 موساد به اردوگاه الهول سوریه نفوذ کرد

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «جبار عوده» یکی از رهبران ائتلاف چارچوب هماهنگی عراق به سایت خبری «المعلومه» گفت: «آمریکا اردوگاه الهول سوریه را ایجاد کرد و تروریست‌های ۳۰ کشور را در آن جمع کرد تا آن را به یک بمب ساعتی انسانی تبدیل کند که خطرناک‌ترین بمب در جهان است، زیرا این اردوگاه تهدید واقعی برای امنیت کشورهای منطقه از جمله عراق است.»

خبر مرتبط
جنایت و مکافات؛ نواتیم تقاص پس داد+ عکس

اقتصادنیوز: بامداد یکشنبه، ایران دقیقا کجا را هدف قرار داد؟ حوالی ساعت 2 بامداد، موشک‌های بالستیک هاپرسونیک ایران به نقطه ای حساس از خاک فلسطین اشغالی رسید؛ پایگاه هوایی نواتیم در صحرای نقب؛ در 130 کیلومتری تل‌‌آویو و در فاصله 47 کیلومتری از غزه.

وی با بیان اینکه تروریسم برگی در دست سرویس اطلاعاتی غرب برای دستیابی به اهداف ژئوپلیتیکی در منطقه است، گفت: آمریکا شروع به واگذاری بخش‌هایی از این اردوگاه به موساد صهیونیستی کرده است که می‌خواهد از آن برای ایجاد نسل جدید تروریست‌ها و حمله از طریق آنها به امنیت کشورهای اسلامی-عربی استفاده کند.

خبر مرتبط
واکنش روسیه به پاسخ ایران علیه اسرائیل

اقتصادنیوز :وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای درباره پاسخ موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل ، ضمن اشاره به ناتوانی شورای امنیت سازمان ملل در اقدام مناسب در زمینه حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق، از همه طرف‌ها خواست که برای جلوگیری از وخامت بیشتر وضعیت منطقه، خویشتنداری کنند.

عوده خاطرنشان کرد: «آمریکا و صهیونیسم کسانی هستند که از اردوگاه الهول سوریه محافظت می‌کنند با این هدف که یک محیط افراطی که هزاران کودک و پسر را در خود جای داده است، فراهم کنند تا بعداً از آنها برای حمله به اهدافی در کشورهای اسلامی بهره‌برداری کنند.»

اردوگاه الهول شامل حدود ۳۰ هزار آواره است که اکثر آنها خانواده‌های سرکردگان تروریست‌های داعش هستند که از عراق و دیگر مناطق سوریه گریخته‌اند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه